Českem se šíří nová obsese, účtenkofilie nutí lidi vybírat popelnice a pracovat za kasou v Kauflandu

Obrázek uživatele Martin Miko
23.12.2017, 08:40

Je skvělé, že se do účtenkové loterie v rámci elektronické evidence tržeb přihlásilo skoro stejně lidí, jako je například voličů SPD. Jednalo se tedy zhruba o půl milionu soutěžících, kteří zaregistrovali přes 17 milionů účtenek, z toho 14,6 milionů slosovatelných. Zájem o tuto úchylku se neustále zvyšuje a lidé jsou kvůli účtence ochotni vybírat popelnice a zakládat skupiny na Facebooku, které se zaobírají sběrem této „ceniny“.

Lovců účtenek je skoro stejně jako voličů SPD. Náhoda?

Svět už nikdy nebude jako předtím. Z Účtenkovky se stal kult, který vyznává půl milionu lidí. Ti oceňují především to, že si nemusí kupovat drahé losy na poště, ale postačí jim k tomu, když budou poctivě nakupovat. V Čechách totiž neexistuje jiná soutěž, která by vám umožnila vyhrát milion nebo nový osobní automobil, a to pouze tím, že budete nakupovat zboží a služby. Nebyli bychom však ti praví Češi, abychom i nad tímto problémem nevyzráli. Proto bychom si měli říct hned několik způsobů, jak přijít nejlépe k účtenkám, které jsou naší potenciální branou k úspěchu v loterii.

Nakupujte, co nejvíce to jde. Když vás žena ráno pošle pro deset rohlíků do samoobsluhy, tak si je nechte namarkovat po jednom. Když bude prodavačka protestovat, tak si vystojte frontu desetkrát a každý rohlík zabalte zvlášť do igelitového pytle. Poté ji obviňte z toho, že ničí životní prostředí. Vy sice taky, jelikož chcete vyjet deset účtenek, ale o to tu přece nejde!

Vyhrát může každý, stačí se jen snažit

Zaúkolujte rodinu a známé, aby vám nevyhazovali účtenky. V podstatě je to totožné jako bodíky v supermarketech, ale tady nejde o plyšáky nebo pánve. Účtenka je přece základ státu a k tomu vám dopomůže rodina. Nezapomínejte na jednu věc! Pravidla zakazují zaregistrovat do slosování více než jednu účtenku z totožného dne denně. Přebytečné účtenky však můžete využít tak, že rodině sdělíte, ať se v Účtenkovce zaregistrují taky a evidují je také. V podstatě se jedná o velké dobrodružství, které vás donutí rozvinout i další sociální interakce. Dohodněte se se sousedy na výměnách účtenek nebo založte občanské sdružení Účtenka. Vhodné je se sdružovat skrz sociální skupiny. Například založení facebookové skupiny „Volím jedině SPD Tomia Okamury a sbírám účtenky do Účtenkovky“ vám jistojistě přinese spoustu aktivních fanoušků.

Nejlepší je být u zdroje, proto doporučujeme se nechat zaměstnat v Kauflandu za kasou. Dle statistik účtenku nechce 95 % lidí, takže místo házení účtenek do koše si je můžete přece odnést domů. Pak už jen stačí vše naťukat do aplikace a čekat na grandiózní výhry.

Šance na úspěch jsou tak obrovské, jelikož se každý měsíc losuje o více než 20 tisíc výher, které jsou v hodnotě od sta do milionu korun českých. Navíc je to zdarma a zúčastnit se může každý. Účtenkovka nám byla vytvořena na míru, a proto této jedinečné příležitosti využijme.

A zde lidé kritizovali Účtenkovku, protože zasahovala do soukromí.


Komentáře

Doporučeno pro vás