Česká soda po Kalouskovsku: TOP 09 představila své nové volební spoty s Petrem Čtvrtníčkem – G.cz
Vyhledávání

Česká soda po Kalouskovsku: TOP 09 představila své nové volební spoty s Petrem Čtvrtníčkem

Po povedeném skitu, ve kterém populární český komik Petr Čtvrtníček sestřelil přímým zásahem předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska, jsme se dočkali dalších tří volebních klipů. V prvním z nich radí Petr Čtvrtníček předsedovi TOP 09, jak si získat důvěru voličů a v druhém zas vtipně glosuje spolu s Markétou Pekarovou Adamovou postavení žen ve společnosti. Ve třetím se objevil Karel Schwarzenberg. Všechny spoty se nesou v duchu jejich volebního hesla „Neuhneme“.

Martin Miko
Martin Miko 4.10.2017, 15:03

TOP 09 povolala Petra Čtvrtníčka

Když se v neděli objevil první trailer, ve kterém bavič Petr Čtvrtníček plní sen mnoha Čechů a střílí po Miroslavu Kalouskovi, který před kulkou nehodlá uhnout, bylo všem jasné, že se můžeme těšit na sérii humorných předvolebních skečů, kde si budou členové TOP 09 dělat legraci sami ze sebe. Kalouskova „TOPka“ sází na humor České sody, který je u lidí dlouhodobě oblíbený.

Humor České sody byl stranou TOP 09 už jednou použit. Už v minulém roce se Dominik Feri objevil spolu s Janem Vitulou a Matějem Hollanem ve volebním spotu. Spot, ve kterém Vitula s Hollanem drhnou Feriho, byl jistou parafrází na dnes již kultovní parodii na prací prášek Arijec, ve kterém Veronika Žilková myje romského chlapce. Po umytí pracím práškem Arijec se z mýdlové vody vynoří árijský chlapec.

S humorem, nadhledem a v pozitivním duchu

Všechny čtyři volební spoty působí přirozeně a uvolněně. Navíc jim nechybí patřičná dávka čtvrtníčkovského humoru, kterou v této době plné populismu a zastrašování voliči nejspíš ocení. Snažit se působit pozitivně se jeví jako správná cesta. Jen se podívejte na Babiše, jak mu dlouhodobě kladné PR v kampani pomáhá.

A zde je přehled nejbizarnějších povolání kandidátů do Poslanecké sněmovny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu