fb pixel Čarodějnice mezi námi: Velká galerie žen, které určitě vládnou černou magií – G.cz
Vyhledávání

Čarodějnice mezi námi: Velká galerie žen, které určitě vládnou černou magií

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

I když to podle všech indicií vypadá, že letošní pálení čarodějnic bude probíhat ve skromnějším duchu, tak se tento lidový zvyk spojený s pálením ohňů letos rozhodně nevynechá. Naopak bychom měli být důslední v pálení čarodějnic, protože jak jinak bychom měli v 21. století učinit oběti v dobách koronavirové pandemie než vhozením dřevěném loutky. V české společnosti však existuje hned několik případů čarodějnic. Ty však nečarují kouzly, ale slovy a zjevem.

Martin Miko
Martin Miko 30.4.2020, 06:23

Ženy s magickou mocí

Konec dubna je tu a s ním i upalování čarodějnic. Škoda, že je pryč ta doba, kdy se ve vaší společnosti objevila žena, která byla chytřejší než vy nebo měla jiný názor, a vy jste ji pak mohli prohlásit za čarodějnici a upálit. Kdybychom si tuto posvátnou tradici zachovali dodnes, mohlo by být na světě o dost líp.

I v naší současné společnosti se však nacházejí novodobé čarodějnice. Mnohé z nich jsou dokonce na velmi vysokých postech, pobírají slušné peníze a často dostávají prostor i v televizi. My se samozřejmě nenecháme nikým obalamutit, a proto vám přinášíme exkluzivní seznam současných českých čarodějnic, které by měl někdo například humanitárně zbombardovat nebo poslat do sprchy (a vy víte, co tím myslíme).

Samozřejmě opět hlásíme, že se jedná o vtip, který byste neměli brát vážně a rozhodně na žádnou z těchto žen nepoužívejte plamenomet nebo flambování. Raději si opečte špekáček na zahradě a vypijte pár kozlíků.

Podobné články

Doporučujeme

Další články