fb pixel Byla bych ráda za Zelenou Prahu, říká pražská kandidátka za KSČM Marta Semelová – G.cz
Vyhledávání

Byla bych ráda za Zelenou Prahu, říká pražská kandidátka za KSČM Marta Semelová

Marta Semelová bez debaty patří k nejvýraznějším tvářím KSČM a zřejmě také k těm nejkontroverznějším politikům na české scéně. Jako jedničku pražské kandidátky komunistů jsme i ji pozvali do série předvolebních rozhovorů.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 3.10.2018, 19:03

Učitelka matematiky, tělesné výchovy a češtiny, ale také fanynka Gottwaldovi politiky a zapálená komunistka. Nebo ne? Marta Semelová je známá pro své kontroverzní postoje k zásadním činům a událostem minulého režimu a taktéž je komunistickou kandidátkou na primátorku Prahy pro komunální volby 2018.

Politička přijala naše pozvání so dérie předvolebních rozhovorů, a tak jsme se jí zeptali nejen na to, co zajímá nás, ale i na to, co jste nám po výzvě poslali vy, naši čtenáři. Kdyby KSČM vyhrála ve volbách, proběhl by převrat? V rozhovoru s Filipem Čermákem nepřímo podpořila Stranu zelených, kterou by prý velmi ráda uvítala, avšak sama zůstává věrná KSČM. Jsou komunisté stejní jako před rokem 1989? Jaké vize a volební program nabízí pražská KSČM svým voličům? Jak se paní Semelové líbí přezdívka Rudá Marta? To vše a ještě mnohem více se dozvíte na videu tady:

Kandidátka za KSČM Marta Semelová je jediná pražská kandidátka, která o komunismu tvrdí, že je to nejdemokratičtější politický systém. „Změna systému je naším programem. My považujeme kapitalismus za režim, který plodí války a bídu,“ obhajuje Marta Semelová svůj životní postoj, který je založen na socialistickém a komunistickém smýšlení.

Na všechny předvolební rozhovory G.cz podívejte tady.

Podobné články

Doporučujeme

Další články