Jsi pravá žena? Další imbecilní trend z Číny ničí holkám sebevědomí – G.cz
Vyhledávání

Jsi pravá žena? Další imbecilní trend z Číny ničí holkám sebevědomí

Pokud neudržíš pod prsem propisku, jdi se zabít. Takhle by se dal volně přeložit nový hit čínských sociálních médií.

Radka Pružinová
Radka Pružinová 21.1.2016, 17:50

Tenhle nebezpečně pitomý trend, který má prostřednictvím propisky samovolně držící na místě pod ňadrem, respektive přichlípnuté ňadrem, dokázat, že jsou skutečnými ženami, některé Číňanky pobavuje, ale ty méně psychicky odolné značně nahlodává.

Jsem krásná? Jsem sexy? Jsem skutečná žena? ptají se poté, co jim propiska podesáté spadne na zem. Ty macatější si pro změnu pod prsa cpou kosmetické štětce nebo lahve s vodou, aby prokázaly, že jim ženskost rozhodně nechybí. Někdo by jim měl každopádně vysvětlit, že pod "uši loveckého psa" naskládají klidně celý penál, ale příliš parády s nimi neudělají...

První příspěvek na toto téma se objevil na Weibu (obdobě čínského Twitteru) 6. ledna pod hashtagem #carrypenunderbreast v čínštině. Během chvilky měl několik milionů zhlédnutí a tisíce komentářů. Momentálně řeší tento zapeklitý důkaz ženskosti už desítky milionů slečen a počet komentářů se zvýšil na desetitisíce. Další tagy, které se okolo tohoto fenoménu vyrojily, zní například #novýstandardprobohyně nebo #tohlezvládnejenskutečnážena.

Tato ujetá "zkouška ženství" přišla do Číny z Japonska. Podobně se před časem mladé Číňanky pokoušely dotknout pupíku přes záda (viz foto) nebo udržet vejce v ďůlku klíční kosti, aby dokázaly, že nejsou tlusté.

Čína je sice sebevědomou velmocí, která hospodářsky stále stoupá, ale co se týče sebevědomí jejích obyvatel, má ještě co dohánět...

A TADY se podívejte, jak ohromit ženu, i když je venku mráz.

Podobné články

Doporučujeme

Další články