7 věcí, které by bývala Věra Pohlová určitě ještě zakázala – G.cz
Vyhledávání

7 věcí, které by bývala Věra Pohlová určitě ještě zakázala

Ačkoliv stále panují pochybnosti, zda Věra Pohlová skutečně kdy existovala, tato důchodkyně se nesmazatelným písmem zapsala do historie všech internetů. Dnes je již tato paní po smrti (ať už opravdu existovala a nebo ne) a proto nemůže glosovat aktuální dění ve společnosti. Tím pádem se asi už nikdy nedozvíme matku všech otázek a tedy, co ještě by Věra Pohlová zakázala. Můžeme pouze spekulovat.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.8.2018, 13:50

1. Všechny ty vedra

Tropické teploty, které zasáhly Česko, nejsou nic příjemného. Samozřejmě, že od léta člověk to vedro tak nějak čeká, avšak takováto vedra, která panují téměř celé léto, všechny jen obtěžují. V bytě bez klimatizace se nedá přes den (potažmo ani v noci) existovat a venku na přímém slunci to je o život. Zakázat tyhle vedra!!!

2. Všechny ty imigranti

Příchod imigrantů, ať už opravdu přicházejí, či nikoliv, není nic společensky přínosného. Jedni nadávají, bojí se, prochází se s šibenicí a dušují se, že stačí málo a začnou střílet. Druzí naopak považují hysterické a vystrašené lidi, kteří dští síru na imigranty a holedbají se, kterak tu černou pakáž seřežou hlava nehlava, za xenofobní výlevy idiotů. Tak jako tak aféry kolem imigrantů dělají zlou krev a ničemu nepomáhají. Imigranty okamžitě zakázat. Místo imigrantů zavést roztomilá štěňátka a nebo koťátka.

3. Všechny ty celebrity

Celebrity tvoří páteř společnosti. Všechny ty modelky, zpěváci, o kterých nikdo neslyšel (respektive je neslyšel zpívat), herci, kteří hrají v zajetých seriálech a nebo ti, kteří neumí lautr vůbec nic, ale píše se o nich. Tito lidé na nás každý den vykukují ze všech mediálních kanálů se svými problémy a my musíme vytrpět to, že se dozvíme, že slavný český zpěvák, který před pěti lety jednou zpíval v televizi převzatou písničku, si nabrknul děsně slavnou modelku, která váží třicet kilo. A nebo, že vyšinutý IT specialista, který měl už dávno obývat vypolstrovanou místnost ve svěrací kazajce, staví svépomocí azylové domy z prken pro týrané ženy, které pravděpodobně sám týrá (od pohledu tak vypadá). Tyhle informace každého jen obtěžují a všechny celebrity, které existují jen díky bulváru, okamžitě zakázat. Bez nich nám bude lépe.

4. Všechny ty dopravní zácpy

Letní prázdniny jsou časem, kdy všichni jezdí na dovolenou a proto je potřeba co nejvíc uzavírek a oprav komunikací. Lidé v létě nikam nespěchají a proto si rádi počkají několik hodin v koloně.

Dopravní zácpa je zlo a zlo je třeba zakázat. Pak bude jen dobro. Až jednoho dne zakážou i to dobro, nebude nic. Ale život i tak půjde dál.

5. Všechny ty bohaté podnikatele

Obyčejného člověka tito bohatí podnikatelé obtěžují. Mají spoustu peněz, jezdi v drahých autech, mají luxusní domy. A co ten Bakala? Za hubičku koupil 43 tisíc bytů s příslibem, že je prodá levně nájemníkům. Místo toho byty střelil zahraničnímu investorovi. Je to skandál. I tatíček Zeman se do něho opřel, jaký to je gauner (Bakala, nikoliv Zeman). Bez těchto bohatých podnikatelů by se nám žilo lépe. Respektive by se nám žilo úplně stejně, ale nebyli bychom konstantně nasíráni zprávami, jak si zase namastili kapsy, zatímco my jsme rádi, že utáhneme nájem. Všechny bohaté podnikatele zakázat a bude pokoj.

6. Všechny ty děti, které dělají bordel

Pod barákem si děti hrají příliš hlasitě. Kopou si s míčem, běhají po trávě, jezdí na těch skejtbordech a ničeho si neváží. To všechny jenom obtěžuje. Když si nehrají, tak kouří tu mariánku a píchají si drogy. Dnešní mládež sešla z cesty a proto je potřeba jí celou komplet zakázat.

7. Všechny ty technopárty

Špinavá netáhla, co se vyrojila na louce u vesnice, dělají hluk, souloží, kudy chodí, kradou slepice a na záchod chodí do igelitky, kterou na louce nechají. Hudba duní do ranních hodin (pokud se to dá vůbec nazvat hudba) a lidé, kteří si přijeli na víkend odpočinout na chalupu, ti chudáci si neodpočinou ani trochu. Policie akci podcenila (tím pádem je třeba zakázat taktéž všechny ty policie) a vymklo se jí to z rukou. Jakmile technaři odjedou, zbyde po nepořádek, petlahlve a nasráno v igelitkách. Všechny tyhle technopárty zakázat a bude.

A zde je 10 způsobů, jak využít vedro ve svůj prospěch.

Podobné články

Doporučujeme

Další články