fb pixel 6 důvodů, proč se k vám vaše dívka chová hůř než k psovi – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč se k vám vaše dívka chová hůř než k psovi

Děvčata, ujasněte si to – kdo je u vás ten privilegovaný? Chlupáč, nebo chlap?

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 18.8.2018, 09:20

Váš Alík, kterému smrdí z tlamy a při venčení snědl všechno, na co přišel, je pro vaši ženu milovaným drahouškem, broučínkem, zatímco na vás vrčí jak vzteklý bachař a máte štěstí, když vám v lednici nechá nějaké zbytky na ohřátí. Proč má raději vašeho čokla než vás? Je to celkem jednoduché.

1. Víc jí naslouchá

Může si mu stěžovat celé hodiny, on na ni bude trpělivě upírat psí oči a neskákat jí přitom do monologu. Perfektní posluchač.

2. Nechá si téměř všechno líbit

Obléká ho do stupidních oblečků, fotí si ho v náruči jako mimino, tahá ho v malé taštičce po restauracích a chlubí se s ním kamarádkám. Muž se tomuhle blbnutí může ubránit. Pes bohužel neuteče – zachrání ho jen smrt.

3. Sežere všechno, co před něj položí

A bez keců. I když je příšerná kuchařka, od něj nikdy neslyší slovo kritiky. Že to tentokrát přepískla, pozná až ve chvíli, kdy se jí podělá uprostřed obýváku.

4. Vždycky ji nadšeně vítá doma

Ať už po práci vypadá naprosto zdemolovaně, má rozmazaný make-up nebo je po pátečním večírku totálně na šrot, pes ji vždy vítá, jako kdyby se vrátila z rok dlouhé cesty po světě.

5. Nekritizuje ji

Je jejím ultimátním mlčenlivým společníkem. Má-li panička doma bordel, rochní se v něm spokojeně oba dva, uklízet nic nemusí. Koupila si drahé hadříky, ale teď se válí v koutě? Jemu to nevadí, má si na čem večer ustlat. Už neplatí nějaký ten pátek účty? Je to v pořádku, dokud jsou granule.

6. Bezpodmínečně ji miluje

Ať už je jeho panička jakákoliv, pes ji nezištně miluje a za každých okolností chce být s ní – i když třeba jednou zapomněla na venčení, bude ji mít bezpodmínečně rád až do hořkého konce. To je jeho těžký úděl.

Může být pes dobrým pomocníkem v kuchyni? Zjistíte zde.

Podobné články

Doporučujeme

Další články