10 idiotů, kteří se nechali "esteticky" spálit sluncem

Nevadí nám těméř žádné tělesné modifikace a ozdoby. Tetování, piercing, henna, to je v pohodě. Ale tohle je vážně pořádná pitomost.

1. Velmi promyšlené, vkusné a hodí se to až do konce zimy.

2. Tribal válečník!

3. Popelka z beach party

4. Velká hvězda!

5. Přírodní a krásné, že? Vůbec si tím nehuntuje tělo, že?

Každému se to v létě jednou přihodí. Stačí trochu déle zůstat na slunci bez opalovacího krému a hned jsou z toho zrudlá, svědivá a bolavá ramena. Občas se spálit není nic hrozného, každý by ale o sebe měl aspoň trochu dbát a minimálně používat opalovací krém.

Už jen to, že vaše kůže po pobytu na slunci zrudne, svědí a pálí, znamená, že je zanícená. Ve vážnějších případech se i objevují puchýře - a pak o pár dní později se vrchní vrstva pokožky sloupe. Komu se to ještě nikdy nestalo, jako kdyby nezažil pořádné léto.

Ale dobrovolně si způsobovat zánět kůže, aby na ní po dni stráveném na pořádném pařáku vznikl estetický ornament? Nestačilo by si koupit hennu?

Opalovací krém je prostě jen levnější. Stačí se jím ne zcela namazat, vytvořit požadovanou malůvku, lehnout si pod slunce a nic nedělat - jen nechat několik hodin škvařit svou kůži. Slečny, dámy a dokonce i dospělí chlapi propadli malování ornamentů opalovacích krémem. Rakovino kůže, vítej v jejich těle.

Jestli ještě někdy uslyšíme, že normální klasické tetování je zdraví nebezpečné, ať se tihle neználkové raději podívají na tenhle projev absurdní blbosti. Je to sice místy i celkem hezké, ale za ten hazard se zdravím to rozhodně nestojí.

Další "estetická" opálení na vás čekají na druhé straně...

1 z 2 stránekDále

Komentáře