Bude prezident, nebo europoslanec? 5 věcí, které by dnes mohl Jaromír Soukup oznámit lidu – G.cz
Vyhledávání

Bude prezident, nebo europoslanec? 5 věcí, které by dnes mohl Jaromír Soukup oznámit lidu

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Podle serveru Týden.cz se můžeme těšit na zásadní oznámení z úst mediálního magnáta a nejaktivnějšího českého moderátora Jaromíra Soukupa. Muž mnoha talentů s ním vystoupí už dnes večer na své televizi v relaci MOJE ZPRÁVY. Celá republika si nyní láme hlavu, co důležitého by nám mohl Soukup sdělit. Abychom vám ulehčili dumání, zde je 5 možností, co bychom se mohli dozvědět.

Martin Miko
Martin Miko 16.1.2019, 10:16

1. Kandidatura na prezidenta

Vzhledem k tomu, že příštím českým prezidentem již nebude Miloš Zeman, přijde Jaromír Soukup o jeden ze svých zásadních pořadů, kterému se věnoval od roku 2017. Je tedy velmi pravděpodobné, že bude svůj volný čas chtít vložit do kandidatury na příštího českého prezidenta. Díky pravidelnému kontaktu s naším prezidentem určitě získal mnoho tipů a triků, jak zvítězit ve volbách.

2. Vstup do komunální politiky

Je rovněž pravděpodobné, že si Jaromír Soukup na prezidentskou kandidaturu ještě netroufne, a proto se rozhodne začít svou politickou kariéru na komunální úrovni. Naším skromným tipem je, že má v plánu vstoupit do SPD, nebo založit svou vlastní stranu. Ta by se mohla také jmenovat SPD (Soukupova přímá demokracie).

3. Představení nové ženy

Diváci TV Barrandov si všimli, že na obrazovkách jejich oblíbené televize se již neobjevuje Kateřina Brožová. Před nedávnem sdělila Brožová portálu iDnes, že je potřeba se posunout dál. V bulvárních plátcích se loni rovněž objevilo několik paparazzi fotografií, na kterých je pan Soukup s neznámou osobou ženského pohlaví. Dojde k oficiálnímu představení na televizní obrazovce?

4. Uvedení dalšího pořadu či moderátora

Na začátku roku 2019 jsme se na MaM.cz dozvěděli, že TV Barrandov chystá svůj nový pořad pod názvem Zpívat může každý. Bohužel jsme se však nedozvěděli, kdo pořad bude moderovat. Vzhledem k tomu, že je Honza Musil po těžkém úraze, dočkáme se možná slavnostního uvedení nového moderátora. Bude to Jana Yngland Hrušková, či Olivie Žižková? Nebo někdo, koho jsme na televizních obrazovkách vídali v 90. letech a pak jsme na něj zapomněli?

5. Skončí všechny pořady Jaromíra Soukupa

Nejhorší věc, která se může stát je ta, že Jaromír Soukup se rozhodne zrušit všechny své pořady. Podle údajných informací INFO.cz to vypadá tak, že Soukup oznámí kandidaturu ve volbách do Evropského parlamentu. Vzhledem k tomu, že si během svého moderování vybudoval velkou fanouškovskou základnu, je velmi pravděpodobné, že ve volbách uspěje.

Podívejte se do fotogalerie na nejbizarnější pořady, které Soukup uvádí.

A zde je 8 fyzických napadení českých politiků, na které bychom neměli zapomínat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články