fb pixel Bratr Pabla Escobara hodlá položit Apple: Do světa vypustil "nejlepší smartphone", ve skutečnosti je to spíš pravý opak – G.cz
Vyhledávání

Bratr Pabla Escobara hodlá položit Apple: Do světa vypustil "nejlepší smartphone", ve skutečnosti je to spíš pravý opak

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Existuje řada důkazů, že neexistuje nic takového jako byznysové geny. To, že máte v rodině úspěšného podnikatele, neznamená, že vy také musíte být geniální investor a osvícený leader nadnárodní korporace. Ale určitě se tak budete umět tvářit. Zlatými příklady budiž Donald Trump… a taky Roberto Escobar.

Jan Studnička
Jan Studnička 6.12.2019, 11:29

Není Robert jako Pablo

Pravda, jeho bratr Pablo nebyl úplně klasický podnikatel, EET účtenky neodevzdával, ale nikdo nemůže rozporovat, že byl mimořádně úspěšný. Na jméně Escobar chce už nějakou dobu vydělat i bratr slavného nakrobarona Roberto. Naposledy o sobě dal vědět, když žaloval Elona Muska, který mu údajně ukradl nápad s plamenomety. Muskova The Boring Company prodala přesně dvacet tisíc kusů plamenometů značky Not a flamethrower za deset milionů dolarů.

Zatím poslední Robertův pokus konečně se dostat do světa nechutně úspěšných je smartphone Escobar Fold 1, který má údajně brzy přivést Apple na mizinu. Sám Roberto tvrdí, že vyrobil „jeden z prvních skládacích smartphonů na světě“ a představil ho ve velice… escobareskní reklamě plné modelek a opakujících se záběrů, ve které není z telefonu vidět prakticky nic.

Jedenasedmdesátiletý Roberto také tvrdí, že je jeho telefon ze speciálního materiálu a lze ho zničit jedině ohněm. Podle všeho to ale vypadá, že „jeden z prvních skládacích smartphonů“ je pozlacená verze čínského skládacího stroje FlexPai, který firma Royole představila letos v lednu a sklidila kritiku za příšerné ovládání.

Tuhle srandu si můžete pořídit za nějakých osm hadrů, protože Roberto není, jak on sám říká, svázaný smlouvami s prodejci ani drahou výrobou. Což v překladu do upřímného jazyka znamená, že telefony vyrábějí děti třetího světa a prodává si je sám. Pěkná práce!

Podobné články

Doporučujeme

Další články