fb pixel Bradavky, kam se podíváš: Nový klip rappera Řezníka vás pohorší víc než jednání vlády – G.cz
Vyhledávání

Bradavky, kam se podíváš: Nový klip rappera Řezníka vás pohorší víc než jednání vlády

Kontroverzní rapper Řezník alias Marty Pohl vypustil do světa první videoklip k písni Děvky musej škemrat z očekávané desky Straight Outta Sklep. V klipu se kromě mnoha a mnoha nahých dívek objevili i DJ Ghost aka Grundza z filmu Párty Hárd nebo král latexu Hugo Holý. Tohle prostě musíte sdílet, než to smažou!

Martin Miko
Martin Miko 22.2.2021, 14:46

Nahatější klip, než jsme doufali

Pokud jste si mysleli, že rok 2021 bude pěkná nuda, tak jste na omylu. Kontroverzní rapper Řezník zašel opět o krok dál a vypustil do světa první videoklip z nově připravované desky, která vychází už 30. března. Ve videoklipu Děvky musej škemrat se představil v roli zmalovaného pasáka ve fialovém obleku, jenž dbá na denní párty u bazénu, a neštítí se ani méně obvyklých sexuálních praktik. Ve videoklipu navíc naleznete tolik rozčtverečkovaných bradavek, že se v jednotlivých záběrech budete doslova ztrácet. „Alespoň kozy Grundzy zůstaly bez cenzury,“ komentoval videoklip jeden z fanoušků rappera Řezníka.

A jak natáčení klipu vlastně probíhalo? „Nejdřív proběhnul nábor děvek u mě na facebooku a pečlivým výběrem sem pak prošel ty nejzvrácenější coury, který by udělaly cokoliv! Byl to krásnej letní den a všichni jsme si to moc užili. Ze začátku jsme po vysvlečení holek měli všichni plný kalhoty péra a koule na štopkách, ale po zhruba 5 minutách erekce opadly, my si na to zvykli a pustili jsme se do práce,“ popsal redakci G.cz své zážitky z natáčení Marty Pohl, jenž se kromě hlavní role ujal i pozice režiséra. V klipu se objevily i dvě známé tváře z Pohlova filmu Párty Hárd. Konkrétně jde o vařiče pervitinu Grundzu alias DJe Ghosta a o latexového krále Huga Holého z Hololatexu.

Pokud vám na videoklipu vadí příliš mnoho „kostiček“ a rozostření, máte možnost získat i necenzurovanou verzi, a to tak, že si předobjednáte album online. V den vydání alba vám přijde čistá verze, v níž uvidíte to, co na YouTube nenechají ani deset minut.

Klip Děvky musej škemrat je jen první vlaštovkou z desky Straight Outta Sklep, již si už nyní můžete předobjednat na oficiálním webu. Kromě této desky vyjde jako bonus i dark trapové EP s názvem Traumaplán a koupit si ho můžete pouze v kombinaci s albem. „V albu Straight Outta Sklep se tak trochu vracím ke klasickejm fritzlovskejm rapům z pochcanýho podzemí. Žádný závažný témata, prostě strikce a tvrdý beaty. Přišlo mi, že teď v současný době je těch sraček kolem dost, tak sem z toho chtěl trochu uniknout. Aby se ale neřeklo, že sem zastydlej dědek, tak sem i zároveň připravil i dark trapový EP Traumaplan, kde hodně experimentuju s moderním zvukem a taky to funguje. Obě nahrávky vás budou bavit,“ vzkázal Řezník všem svým fanouškům. Součástí vydání nové desky a EP bude i speciální edice merche, který vyjde exkluzivně k novému projektu a zakoupit si ho budete moct ve zvýhodněných balíčcích.

Kromě desky se Řezník v současné době věnuje i osmému pokračování kultovní videohry Život není krásný, na kterou fanoušci čekají, a v roce 2021 by prý už podle všeho mohla konečně vyjít. První díl vyšel už v roce 2002 a už tehdy vzbudila obrovský rozruch mezi hráči počítačových her, a to především díky svému nekorektnímu humoru a dosud nevídané brutalitě. Pohl tehdy vše vytvořil v Malování, ale to nevadilo, protože hra svůj účel splnila. Očekávaná hra ponese podtitul Poslední exekuce a první ukázky vypadají více než uspokojivě.

Dalším očekávaným projektem Martyho Pohla je samozřejmě i druhé pokračování filmu Párty Hárd, jež se má odehrávat ve vodáckém prostředí. Tentokrát by se mělo jednat o celovečerní snímek, který by mohl jít i do kin.

Podobné články

Doporučujeme

Další články