Blízké setkání třetího druhu s Čechy? Těmito 6 klenoty bychom mimozemšťany přivítali – G.cz
Vyhledávání

Blízké setkání třetího druhu s Čechy? Těmito 6 klenoty bychom mimozemšťany přivítali

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Zatímco sluneční soustavou loni prolétl záhadný asteroid, který by mohl být klidně mimozemskou lodí, my v redakci už přemýšlíme, jak potenciální nové kolegy z jiné galaxie přivítat. Vzhledem k tomu, že my objevili je, budeme předpokládat, že námi neznámá civilizace nebude bude ještě méně inteligentní než lidská rada, proto jsme se rozhodli představit se jim skrze 6 největších českých přínosů lidstvu...

Martin Miko
Martin Miko 8.11.2018, 17:12

Ufoni budou nadšení

Astronomové z Harvardské univerzity sice pouze naznačili, že podivný létající objekt ve tvaru psího lejna může být mimozemským plavidlem, ale nám už nikdo nevymluví, že náš čeká blízké setkání třetího druhu: Proto jsme vytvořili seznam věcí, které bychom si na intergalaktické dostaveníčko vzali s sebou...

1. Odznáček SPD

Zatímco v Kanadě musíte mít sprej na medvědy, při setkání s ufony je zapotřebí protiimigrantský odznak s logem SPD Tomia Okamury. Mimozemšťanům musí být hned v první minutě jasné, že jsou pouhými přivandrovalci, kteří si žádné dávky od Evropské unie nezaslouží.

2. Pervitin

Po náročné cestě vesmírem budou mimozemšťané zajisté unaveni, proto je rozhodně nepřivítáme chlebem a solí, ale pivem a párnem. Poctivý mostecký pervitin je po dlouhé cestě zajisté postaví na nohy

3. Siderické kyvadlo

Důležitý nástroj, který pomůže ufonům rozeznat ruské fízly v lidské společnosti. Jako instruktor při ovládání informačního siderického kyvadla poslouží Petr Cibulka, který bude vděčný za to, že ho bude konečně někdo poslouchat. Druhá možnost je, že si ho odvezou zpět na jeho rodnou planetu bez fízlů, špionů a agentů KGB.

4. Hardbass nebo samohrajka

Zásadní při setkání s mimozemskými návštěvníky bude jim ukázat, jakou zde posloucháme hudbu. S velkou pravděpodobností ocení hardbass nebo některou z kapel, co vystupuje na TV Šlágr.

5. Veškerá písemná tvorba Václava Klause

Václav Klaus je muž, který se nikdy nespletl a vždy mu vše šlo, proto bychom měli sesbírat veškeré jeho projevy, články a eseje, které kdy vytvořil a předat je mimozemské civilizaci k nastudování. Naštěstí se všech jeho 10 let prezidentování prodává v Levných knihách za 7 korun/kus, takže Klausovy knihy obdrží všichni mimozemšťané.

6. Diplom z VŠŽ

Předpokládáme, že mimozemšťané budou nevzdělaní, proto by si jako přivítání zasloužili dostat diplom za studium na Vysoké škole života, který budou moct uplatnit při svém pobytu na naší planetě.

A zde si myslíme, že nevěstince s figurínami jsou pro tragédy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu