fb pixel Babišův nejvěrnější sluha: 9 nejvtipnějších koláží Jaroslava Faltýnka, u kterých se budete za břicho popadat – G.cz
Vyhledávání

Babišův nejvěrnější sluha: 9 nejvtipnějších koláží Jaroslava Faltýnka, u kterých se budete za břicho popadat

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Nejvěrnější sluha Andreje Babiše dnes slaví 57. narozeniny, a tak jsme se v redakci G.cz rozhodli, že Jaroslavu Faltýnkovi popřejeme tak, jak to umíme jen my. Prolezli jsme naše archivy a našli devět těch nejlepších koláží, které jsme na jeho adresu vyrobili. Jó Jarda, ten prostě umí žít. Přesvědčte se sami v galerii.

Pavla Ksiazkiewiczová
Pavla Ksiazkiewiczová 28.4.2019, 09:04

Jarda má narozeniny

Jaroslav Faltýnek je skoro nadčlověk. V loňském roce na něj prasklo, že zastává neuvěřitelných 21 funkcí. V politice se drží už dlouhých 29 let, ale více vidět ho jde až od té doby, co vstoupil v roce 2013 do hnutí ANO, ve kterém zastává funkci místopředsedy a má pověst zlého muže na řešení zákulisních problémů. Až se skoro nabízí otázka, kde by asi Andrej Babiš byl, kdyby neměl Faltýnka.

Dlouhá léta se zdálo, že jeho silnou pozici nemůže jen tak něco ohrozit. Jenže pak jeho šéf odjel do USA a my jsme se nestačili divit, jaká shitstorm se za pár dní strhla. Nejvěrnější spojenec premiéra se v posledních měsících pořádně zapotil kvůli kauze mýtného tendru. Jeho schůzky se šéfem antimonopolního úřadu Petrem Rafajem a lidmi ze společnosti Kapsch totiž působily přinejmenším velmi nestandardně. Když na něho tyto velmi podezřelé sedánky praskly, bránil se slovy, že státu ušetřil stamiliony.

Jak se mu to podařilo, když se schůzky uskutečnily rok poté, co byla sleva s firmou Kapsch dojednána, je nám dodnes velkou záhadou. Z jehou kauziček se mu však vždy záhadou podařilo vybruslit. Otázkou je, jak to bude tentokrát.

Ale dost už bylo řečí. Vtipné koláže najdete v galerii tady:

A tady si přečtěte, jaké životní pravdy jsme si odnesli z vlasteneckého mejdanu Tomia Okamury.

Podobné články

Doporučujeme

Další články