fb pixel Autobazar Jaromíra Soukupa: Nejaktivnější český moderátor nyní kromě matrací a léků prodává taky vozidla. Přímo v sídle TV Barrandov – G.cz
Vyhledávání

Autobazar Jaromíra Soukupa: Nejaktivnější český moderátor nyní kromě matrací a léků prodává taky vozidla. Přímo v sídle TV Barrandov

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Podnikání nejaktivnějšího českého moderátora je jako Sovětský svaz. Nemá hranice. O tom nás přesvědčil nejen svým e-shopem, na kterém prodává vše od matrací až po léky na prostatu, ale nově i prodejem automobilů, které lidem nabízí přímo v sídle Empresa Media. Geniální tah geniálního muže.

Martin Miko
Martin Miko 4.9.2019, 11:05

Byznys všeho druhu

Hyperaktivní moderátor a majitel TV Barrandov Jaromír Soukup nás ani vás nikdy nepřestane překvapovat. Pustil se totiž do dalšího byznysu, který pojmenoval již tradičně po sobě. Navíc se jedná o odvětví podnikání, které příliš nesouvisí s jeho dosavadním portfoliem. Rozhodl se totiž, že začne prodávat automobily. Na doméně autosoukup.cz se dozvíte, že společnost JS Auto je součástí široké skupiny firem Jaromíra Soukupa, která se specializuje na prodej prémiových a vyzkoušených vozidel, u kterých sám majitel TV Barrandov garantuje stoprocentní ověření původu vozidla. Nepůjde tedy o nová vozidla, nýbž o zajeté automobily, kterých bude mít Soukupův bazar k dispozici několik desítek.

Podle webu Mediaguru.cz navíc Jaromír Soukup prodává automobily přímo v sídle Empresa Media na Praze 4, na což upozorňuje i velkým bannerem s nápisem „Jaromír Soukup Auto – Prodej z dobré ruky“. Kromě prodeje automobilů se Jaromír Soukup rozhodl, že založí i realitní kancelář, takže čerstvě vznikla Jaromír Soukup Reality. To není žádný vtip, ale realita, přátelé.

Před pár měsíci jsme měli Jaromíra Soukupa za jakéhosi Horsta Fuchse, když na internetovém obchodě Shoptv69.cz začal prodávat matrace, potravinové doplňky, pekáče nebo hračky, čímž vzbudil pozornost. Veškeré podnikání má navíc možnost propagovat ve svých médiích, což podle všeho i dělá. Je dost možné, že Jaromír Soukup rozjíždí byznys na jiných frontách z důvodu změn ve výši vlastnictví jeho mediálních firem, ve nichž má podíl i čínský konglomerát Citic Group.

Jaromír Soukup nás přesvědčil o tom, že nic není nemožné, a že kromě moderování mnoha pořadů lze bez problémů stíhat prodávat v podstatě cokoliv, co se dá zpromovat na TV Barrandov. Jeho génia doba docení zřejmě až v budoucnu.

A co vy? Koupíte si nové vozidlo Jaromíra Soukupa, nebo si raději přečtete o něco o novém pořadu Jiřího Ovčáka, který vysílá TV Barrandov?

Podobné články

Doporučujeme

Další články