Arye už není 12, přátelé! Jak staré jsou hlavní postavy a jejich herečtí představitelé v osmé sérii Hry o trůny?

Už jen jednu epizodu Hry o trůny máme před sebou a skoro se nám chce říct - bohudík. Nevíme, jak vás, ale nás už to prostě nebaví a vlastně nás i dost štve, jak moc je na seriálu znát, že scenáristé neměli kvalitní předlohu, které by se mohli chytit. A tak se na osmé sérii snažíme najít něco aspoň trochu zajímavého, co by navíc nevyzrazovalo spoilery. Napadlo vás třeba, kolik je jednotlivým postavám let?

Arya už může mít sex!

Po odvysílání druhé epizody osmé řady Hry o trůny fanoušky fantasy seriálu nadzvedlo ze židle, že jejich oblíbená hrdinka Arya Stark si v pořadu dovolila mít sex. Aryu hraje okatá Maisie Williams, která vypadá hodně mladě. Herečce, která se seriálem vyrostla z teenagerky v mladou ženu, je ale 22 a postavě, kterou ztvárňuje, je už 18, nic závadného se tedy nestalo.

V návaznosti na tohle jsme začali přemýšlet, kolik vlastně je hlavním charakterům, závěr jejichž osudů právě sledujeme. A jak moc se liší věk třeba Sansy, Jona nebo Cersei od toho, jak staří jsou v reálu jejich herečtí představitelé? Odpovědi na tyto palčivé otázky se dozvíte v galerii tady:

A tady se podívejte, jak herci na natáčení Hře o trůny ve skutečnosti bojují hlavně se zeleným plátnem.


Komentáře

Doporučeno pro vás