Arye už není 12, přátelé! Jak staré jsou hlavní postavy a jejich herečtí představitelé v osmé sérii Hry o trůny? – G.cz
Vyhledávání

Arye už není 12, přátelé! Jak staré jsou hlavní postavy a jejich herečtí představitelé v osmé sérii Hry o trůny?

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Už jen jednu epizodu Hry o trůny máme před sebou a skoro se nám chce říct - bohudík. Nevíme, jak vás, ale nás už to prostě nebaví a vlastně nás i dost štve, jak moc je na seriálu znát, že scenáristé neměli kvalitní předlohu, které by se mohli chytit. A tak se na osmé sérii snažíme najít něco aspoň trochu zajímavého, co by navíc nevyzrazovalo spoilery. Napadlo vás třeba, kolik je jednotlivým postavám let?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 13.5.2019, 11:07

Arya už může mít sex!

Po odvysílání druhé epizody osmé řady Hry o trůny fanoušky fantasy seriálu nadzvedlo ze židle, že jejich oblíbená hrdinka Arya Stark si v pořadu dovolila mít sex. Aryu hraje okatá Maisie Williams, která vypadá hodně mladě. Herečce, která se seriálem vyrostla z teenagerky v mladou ženu, je ale 22 a postavě, kterou ztvárňuje, je už 18, nic závadného se tedy nestalo.

V návaznosti na tohle jsme začali přemýšlet, kolik vlastně je hlavním charakterům, závěr jejichž osudů právě sledujeme. A jak moc se liší věk třeba Sansy, Jona nebo Cersei od toho, jak staří jsou v reálu jejich herečtí představitelé? Odpovědi na tyto palčivé otázky se dozvíte v galerii tady:

A tady se podívejte, jak herci na natáčení Hře o trůny ve skutečnosti bojují hlavně se zeleným plátnem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články