A zase ta ultrakomunistka Šabatová!

Obrázek uživatele Ivan Brezina
12.9.2014, 16:09

Veřejné ochránkyni práv Anně Šabatové se na www.g.cz věnujeme průběžně. A naše nejčernější obavy se bohužel začínají naplňovat.

Podrobně jsme analyzovali, proč si Šabatové nevážit (viz ZDE), třeba proto, že se podílela na utrpení dětí mučených v Kuřimi. Varovali jsme, že chystá průlom do intimní sféry občanů (viz ZDE). Teď se Šabatová začíná chovat jako cenzorka – tedy přesně v duchu zločinecké komunistické ideologie, kterou vyznával její otec Jaroslav Šabata a kterou vyznává i její manžel Petr Uhl.

ses

Ombudsmanka se zastala muslimských studentek, kterým Zdravotní škola v Praze 10 během vyučování zakázala nosit šátky. S potlačováním lidských práv ani islámu to přitom nemělo nic společného – škola zakázala šátky ze stejného důvodu, proč ostatní žáci ve třídě nesmějí nosit kulichy, kapuce nebo třeba cyklistické helmy. Ve škole se to prostě nesluší a školní řád to zakazuje. Tečka, další diskuse je zbytečná.

Když tenhle “škandál” začala Šabatová řešit, zdravotní škole písemně zakázala o tom mluvit s novináři. Jindřich Plzák dnes na Neviditelném psu (viz ZDE) píše: “Dne 17.7.14 obdrželo vedení zmíněné školy dopis, v kterém paní Šabatová přikazuje: ‘…aby ředitelka do definitivního ukončení případu nesdělovala výsledky jejího šetření médiím a ani zprávu o šetření nevyvěšovala na webové stránky školy.”’

Panebože, co to je?! Úřad veřejného ochránce práv přece není nadřízenou institucí školy a nemá proto její ředitelce co přikazovat, s kým se bavit. Co si to ta nechutná Šabatová vůbec dovoluje? Ombudsmanka se snaží zabránit, abychom se dozvěděli, jakým způsobem do celé věci strká prsty. Jenže jak chce “veřejně chránit” naše práva, když její činnost nesmí být veřejná? To, co předvádí, je v přímém rozporu s posláním jejího úřadu. Být na místě ředitelky zdravotní školy, Šabatovou bych slušně požádal, ať laskavě táhne do xxxxx (autocenzurováno).

Šabatová se nás navíc svým zákazem pokouší vrátit před listopad 1989, kdy se o spoustě věcí nesmělo mluvit ani psát. Chová se jako nechutná komunistické cenzorka. Orwellovsky nás přibližuje Bělorusku, Kubě a Severní Koreji. Nepřekvapuje nás to – tyhle totalitní manýry má prostě v rodině. Proboha, lidičky, opravdu už tu nechutnou ženskou žeňte potěhem!


Komentáře

Doporučeno pro vás