fb pixel A Netflix ztratí české diváky: Barrandov chystá seriál s Jaromírem Soukupem v roli fiktivního premiéra. To bude hit! – G.cz
Vyhledávání

A Netflix ztratí české diváky: Barrandov chystá seriál s Jaromírem Soukupem v roli fiktivního premiéra. To bude hit!

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Zapomeňte na Mindhuntera, Stranger Things i Hru o trůny. Nový seriálový hit se řítí, a to přímo z naší domácí televizní scény! Nejaktivnější český moderátor Jaromír Soukup si do životopisu přidává další označení, a sice "herec". V novém projektu TV Barrandov si zahraje fiktivního premiéra.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 6.10.2019, 10:14

Premiér Jára

Pokud v hospodské diskuzi s přáteli nikdy nevíte, co označit za váš nejoblíbenější seriál, nezoufejte! Již brzy se totiž na vašich i našich obrazovkách objeví něco, co tuto pozici jistě okamžitě obsadí. Prodavač matrací, léků a ojetých aut, možný budoucí kandidát na prezidenta a nejaktivnější český moderátor Jaromír Soukup na své TV Barrandov totiž chystá další pořad. Takovýhle projekt tu ale ještě nebyl!

Soukup totiž vypustí projekt s názvem Premiér. Nepůjde o další talkshow, tentokrát je to hraný seriál o fiktivním premiérovi na fiktivním úřadu fiktivní vlády. Smyšleného předsedu si nezahraje nikdo jiný, než právě Jaromír Soukup a mělo by jít o"satirické glosování života a jednání vrcholných politiků".

"Rád bych vám představil plánovanou novinku na Barrandov.tv. Tou novinkou je sitcomový seriál „PREMIÉR“ - politická satira z prostředí vysoké politiky, která paroduje a vtipně zobrazuje, jak se dělá politika, jak se chovají politici a jak kvete státní byrokracie. Fiktivní premiér na fiktivním Úřadu vlády řeší strategické i běžné administrativní záležitosti nekompromisně a tvrdě, ale v soukromí se stává jiným člověkem. A tím premiérem budu JÁ. Tedy, aby bylo jasno: já budu hrát pana premiéra. Jaký bude? Půjde mu o dobro státu, nebo jen o vlastní kapsu? To se dozvíte už zanedlouho. Seriál startuje ve středu ve 20:05 hodin," napsal Soukup na svou facebookovou stránku.

Přátelé, asi se všichni shodneme, že tohle bude fakt něco.

Tady se zatím můžete podívat, jak se doopravdy dělá chytrá satira, a to s výběrem 10 nejlepších skečů legendární party Monty Python.

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články