fb pixel A je to tady! Nejbohatší muž Springfieldu slaví narozeniny: Monty Burns je s námi od prvního dílu Simpsonových – G.cz
Vyhledávání

A je to tady! Nejbohatší muž Springfieldu slaví narozeniny: Monty Burns je s námi od prvního dílu Simpsonových

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Podle oficiální simpsonovské Wikipedie pan Montgomery Burns oslavil 15. listopadu narozeniny. Ovšem jeho rok narození je spekulativní, jelikož některé zdroje tvrdí, že se narodil v roce 1881, jiné zase, že v roce 1890. Takže dost možná i přesný den narození není úplně jasný a narozeniny tak možná oslavil právě včera! Každopádně víme, že se jedná o jednoho z nejstarších obyvatel Springfieldu, který je zároveň majitelem místní jaderné elektrárny.

Martin Miko
Martin Miko 17.11.2019, 10:24

Nesmrtelný Burns

Věk nejbohatšího obyvatele městečka Springfield sice není přesně znám, nicméně všichni moc dobře víme, že zažil obě světové války a jeho vzpomínky sahají až do středověku. V seriálu Simpsonovi je pan Burns vyobrazen jako movitý a velmi zlý pán, který disponuje ďábelským smíchem, avšak vzhledem k jeho tělesným dispozicím by nedokázal ublížit ani mravencovi. Na veškerou čistou i špinavou práci má však svého homosexuálního pobočníka Waylona Smitherse, který ho platonicky miluje.

Vztah pana Burnse k penězům a jeho věk jsou jeho zásadními rysy. Burns totiž staví peníze nad vše ostatní a jde takzvaně přes mrtvoly. Co se týče jeho věku, je poměrně složité určit, kolik mu doopravdy je. Připravili jsme si pro vás spoustu dalších zajímavostí v následující galerii. Při jejím prohlížení se budete cítit jako Homer před poslední šichtou v jaderné elektrárně.

A zde všem doporučujeme přečíst knihu o legendárním Ivanu Jonákovi z Discolandu Sylvie.

Podobné články

Doporučujeme

Další články