fb pixel 90denní snoubenci: Osmá řada oblíbené vztahové reality show startuje na TLC už v lednu – G.cz
Vyhledávání

90denní snoubenci: Osmá řada oblíbené vztahové reality show startuje na TLC už v lednu

Další série oblíbené reality show 90denní snoubenci: Myslím, že jsi má budoucí žena (90 Days Fiancé: I Think You Are My Future Wife) je nachystaná, osmá řada startuje na kanále TLC v sobotu 2. ledna od 20 hodin. Tři divákům známé páry doplní čtyři nové dvojice, které jsou připraveny zkusit štěstí a získat pravou lásku. Jako obvykle milencům stojí v cestě celá řada překážek a devadesátidenní časomíra neúprosně běží. Kteří z cizinců získají vytoužené americké snoubenecké vízum a kdo se bude muset vrátit zpět do vlasti? Ať už se chystáte tuto reality show sledovat poprvé, nebo se nejnovější série už dlouho nemůžete dočkat, tato sezóna vás určitě dostane!

Redaktor
Redaktor 2.1.2021, 10:33

Už podle výchozích informací je zřejmě, že všechny nové páry divákům zajistí pravidelný přísun romantického dramatu. Jen si to představte. Brandon, sedmadvacetiletý kluk z venkova, požádá svou lásku, go-go tanečnici Julii původem z Ruska, o ruku po pouhých pěti měsících „známosti“ a jednom osobním setkání. Co na to asi řeknou jeho konzervativní rodiče? A jak se Julie popere s životem na farmě?

Rebecca a Zied (Tunis) jsou protagonisté starší série, kteří se vracejí na scénu a musí vyřešit zásadní problém – Rebecca má totiž pocit, že byla opět podvedena. Pár čeká na poslední krok v procesu získání víza K-1, Rebecca má nové zaměstnání a pracuje přesčas, aby mohla Zieda po příjezdu do Ameriky finančně podpořit, ale její přátelé mají o vztahu velké pochybnosti. Skončí tato love story fiaskem stejně jako Rebečino poslední manželství s cizincem?

Yovi a Yara (Ukrajina) jsou nejmladším párem osmé sezóny. Seznámili se spolu při cestování. Po šesti měsících Yara zjistila, že je těhotná a navrhla, aby společně podali žádost o snoubenecké vízum. Následný Yařin potrat jejich city a odhodlání jen posílil a Yara se tak připravuje na stěhování za velkou louži. Joviho matka se však bojí, jestli Yara zkousne jeho divoký životní styl, a Yoviho přátelé nemůžou uvěřit, že se opravdu rozhodl skončit se studii.

Andrew a Amira (Francie) se seznámili přes internetovou seznamku, oba pocítili okamžité spojení a naplánovali si romantické setkání v Las Vegas. Hned poté se rozhodnou požádat o vízum, ale Amiřin přesun do Ameriky zkomplikuje pandemie koronaviru. Stihnou zajistit stěhování dříve, než devadesátidenní lhůta vyprší?

90denní snoubenci jsou mnohem více než pouhé shakespearovské milostné drama. Tato reality show nesleduje jen zrychlené vztahy, v nichž přicházejí nabídky ke sňatku pod tlakem, ale nevyhýbá se ani problematice mladých nevěst z východu nebo rozvojových zemí, afrických sňatkových podvodníků ani otázkám kulturních a společenských předsudků. Zdá se, že na příběhu Adrewa a Amiry je pořad připraven řešit i závažnější aspekty imigrace.

V každé sérii 90denní snoubenci se divákům představí sedm párů, které se musí v krátké, devadesátidenní lhůtě rozhodnout, zda spolu chtějí strávit zbytek života. Když je totiž jedna polovina zamilované dvojice původem z Ameriky, musí se se svou láskou z ciziny oženit a zajistit partnerovi občanství dřív, než vyprší jeho tříměsíční, tzv. snoubenecké vízum.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články