fb pixel 9 věcí, které se objeví ve vašem bytě, když si k sobě nastěhujete chlapa – G.cz
Vyhledávání

9 věcí, které se objeví ve vašem bytě, když si k sobě nastěhujete chlapa

Co se stane, když ryze ženské území naruší svou přítomností muž? Žít bez nich by byla celkem nuda - ale občas každá pochybuje o tom, jestli je vůbec společné soužití životu bezpečné...

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 22.9.2018, 18:55

1. Basa

Hudební nástroj? Někteří chlapi sice mají slabost pro vážnou hudbu, drtivé většině se ale doma válí basa trochu jiného druhu. Kde by skladoval vypité lahváče? Zpravidla jen ženám se v noci cestou po kuchyni plete pod nohy. Bolavým palcům není konec - s plnou přepravkou muž odejde do krámu a s ní se opět vrací, dobře zásoben na další období.

2. Štětiny v umyvadle

Chomáče vašich vlasů v odtoku vany jsou jedna věc - druhá je ovšem umyvadlo, které je po jeho pětiminutovce holení plné vousů. Jsou doslova všude, po celé ploše, dokonce i na baterii. Jak je dokážou dostat i na zrcadlo, to je záhada.

3. Sbírka lahví

Když se nemůže chlubit trofejemi z lovu, tak na vrcholu kuchyňské linky vystavuje vyprázdněné láhve všeho, co mu prošlo játry a „neuškodilo“. Pro vás je to jen další lapač prachu, on u nich ale dokáže ocenit i jejich estetickou hodnotu. Je prostě škoda vyhazovat tak krásné sklo!

4. Sbírka roliček

Vy mu je likvidujete, přitom on z nich při dlouhé chvíli na toaletě projektuje složité stavby. Dá se z nich postavit celkem hezká věž. Podle mužů může i zbytek z toaleťáku sloužit jako bytová dekorace.

5. Alkohol tester

Chlap s alkohol testerem rovná se zodpovědný řidič? Naopak, zažívá s ním kopu srandy - teď si totiž konečně s kámoši mohou v číslech ověřit, kdo je z nich nejvíc namol.

6. Sbírka půllitrů a třetinek

Nestačí mu jeden - naopak. Musí mít od každé návštěvy pivovaru alespoň kousek, samozřejmě i jeden či dva památeční z Beer Festu. Lpí na nich stejně jako na sbírce vyšeptaných lahví.

7. Novinová hora

Proč nevyhazuje noviny? Co ty časopisy, na které skoro už měsíc nesáhl? Ne, nemůžete je vyhodit, on totiž nedočetl tu zajímavou glosu, tady mu ještě zbyla křížovka. Z hromádky rychle roste hora. A rýpnout do ní může jen největší odvážlivec.

8. Lovecký nůž

Doma s ním neukrojí chleba, sýr, prostě nic. Má ho ale uskladněný v kuchyňském šupleti a občas si ho bere s sebou, když vyrážíte na výlet mimo město (a předtím ho ještě stihne nabrousit). Že by vás to uklidňovalo, i když vám tvrdí, že s ním umí i zapálit oheň, to se vůbec nedá říct.

9. Staré porňáče

Schraňoval si je na horší časy od raných pubertálních let. Zažil s nimi mnoho krásných chvil, ke své sbírce si vyvinul pevné pouto. Na starého Maxima mu prostě nesahejte - co když ho jednou bude chtít někomu předat?! V tom papíře leží hodnotné vzpomínky a vědomosti!

Jak to vypadá z druhého břehu? Co doma nachází chlap, který si k sobě nastěhoval ženu?

Podobné články

Doporučujeme

Další články