9 věcí, které s ní můžete dělat místo sexu – G.cz
Vyhledávání

9 věcí, které s ní můžete dělat místo sexu

Podařilo se vám sbalit slečnu, dotáhli jste ji domů, ale z nějakého důvodu se nedostavila erekce? Co teď? Domů ji poslat nemůžete, to by bylo divné. Tak co s ní?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 2.11.2015, 18:45

Věc se má tak, že ženy nejsou pouze na sex. Lze s nimi dělat spousta zajímavých věcí.

1. Může vám uklidit

Pokud se vám podařilo překecat nějakou ženu, aby s vámi měla sex, jistě ji zvládnete ukecat, aby vám uklidila. Když ten sex dneska tedy nebude. Taková lačná žena na vaší nabídku jistě kývne a celý byt vám dokonale uklidí.

2. Může vám uvařit, vyžehlit….

No, a pokud máte už uklizeno, není nasnadě zahálet. Dotyčná vám ještě může navařit, vyžehlit a nebo třeba opravit rozbitou poličku. Možností je spousta. Jen je třeba se toho nebát.

3. Zahrajte si karty

Pokud s vámi žena přišla domů, jistě očekávala, že bude sex. Jaké bude její překvapení, když ji posadíte ke stolu a vytáhnete karty. Jelikož ženy příliš často karty nehrají, máte dokonalou možnost jí v kartách obrat o prachy. Minimálně o ty, které jste ten večer za ní utratili. Je to spravedlivé. Platili jste za ní s vidinou sexu, který se nekonal. Tím pádem máte právo získat peníze zpět.

4. Jděte spát

Dnes večer se nezadaří, tak jděte spát a můžete to zkusit ráno. Je důležité ženu uložit do postele. Pokud jí hodíte na zem deku a pod hlavu mikinu a řeknete ji: „Dobrou“, patrně zítra ráno žádný sex již nebude. Musíte jít tomu štěstíčku naproti.

5. Povídejte si s ní až do rána

Ano, i to se dá dělat se ženou. Povídat si s ní. Nechte jí pořádně vykecat, ona se unaví a usne. Ráno vám uklidí byt.

6. Pomůže vám s rekonstrukcí bytu

Máte v koupelně dvě stě kilovou pračku a potřebujete jí dotáhnout někam do pryč, aby tam nepřekážela, jelikož o víkendu naběhnou dělníci a začnou kachličkovat koupelnu? No sami s ní asi horko těžko pohnete. Nyní máte doma druhou osobu. Je to sice osoba nevalné síly, ale každá ruka navíc se počítá. Ať si žena navlékne na záda popruhy a můžete pračku konečně přemístit.

Ostatně může třeba ještě jako bonus odnést staré kachličky do sklepa.

7. Pomůže vám s úkolem

Ráno vstáváte do školy a nemáte hotový úkol z matematiky, češtiny a nebo vlastivědy? Taťka s mamkou vám nepomohli, takže máte možnost, aby vám pomohla dotyčná. Jakmile vám úkol napíše, můžete jí udat na policii, jelikož je vám deset let.

8. Zahrajte si dračí doupě

Na to jistě celý večer čekala. Až si jí zatáhne domů cizí chlap a ona se bude moc proměnit například v elfího kouzelníka nebo hobitího zloděje a pod taktovkou pána jeskyně, který udává tempo hry a nastiňuje příběh, bude zažívat opravdové dobrodružství. No a vy budete mít konečně někoho na hru. V jednom se to hraje dost blbě.

9. Můžete zamachrovat

Okamžitě si jí vyfoťte, jak sedí na vašem gauči a ihned si to vlepte na facebook s komentářem „tak tuhle kost jsem dneska klofnul“. To, že nebyl sex, to se vaši známí nedoví. Oni jen uvidí hezkou ženu na vašem gauči. Z toho plyne ponaučení, že ženy jsou taktéž dobré na chlubení se.

A TADY se dozvíte, proč jsou muži lepší než ženy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu