9 věcí, které bezpodmínečně musíte udělat, zrovna když se máte učit – G.cz
Vyhledávání

9 věcí, které bezpodmínečně musíte udělat, zrovna když se máte učit

Studenti jistě dají za pravdu a bývalí studenti se slzou v oku zavzpomínají. Když se člověk chystá jít učit, najednou zjistí, že je potřeba rychle vyřešit nějakou neodkladnou záležitost.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 26.5.2018, 14:05

To si takhle otevřete skripta nějakého zajímavého předmětu, který vám v reálném životě bude k hovnu, s tím, že se nedá nic dělat a je čas tu hrůzu přelouskat. No jo, ale najednou vám do toho přijde něco neodkladného.

1. Úklid

Je jedno, jestli jste na koleji, privátu anebo třeba bydlíte u rodičů. Vytáhnete si skripta a najednou si uvědomíte, jaký je kolem vás bordel. V takovém nepořádku se nemůžete soustředit a je potřeba vaše okolí nějak pofackovat.

Třeba ten starý nechutný hrnec s připálenými těstovinami, který vám na lince už tři měsíce hezky plesniví, musí být ihned umyt. To se nedá nic dělat. Přeci nejste čuňata.

A co ta špinavá podlaha? Jak se máte učit, když máte špinavou podlahu? S tím se musí urychleně něco udělat.

2. Facebook

Jako, měli byste se učit, ale už jste přeci deset minut nezkontrolovali Facebook. Co když se tam bez vaší přítomnosti stalo něco zásadního? Okamžitě je potřeba to zkontrolovat. Jakmile každých deset minut nezkontrolujete Facebook, Mark Zuckerberg zabije koťátko.

3. Youtube

No jo, ale co Youtube? Jak je hezký, že jste šli do sebe a chystáte se učit, ale jak k tomu přijde Youtube? Určitě tam zrovna někdo přidal nějaké nové video roztomilého štěňátka. To vám nesmí uniknout.

4. Jídlo

Přece se nebudete učit nalačno. To je nezdravé a způsobuje to žaludeční vředy a neplodnost. Okamžitě v rámci zachování zdraví se najezte. Nemáte žádné jídlo? Tím lépe. Nějaké si uvařte. Pomalu pečené kuře, které se musí každých pět minut podlévat a péct pět hodin, to je ideální.

5. Masturbace

Jak se můžete učit, když cítíte ten sexuální přetlak? Takhle byste se nic nenaučili. S tím se musí něco dělat. A pokud se vám nechce masturbovat, jistě ukecáte k nějakému tomu koitu náhodného studenta či studentku, která se rovněž chystá učit. Pamatujte, že to děláte hlavně pro své studium.

6. Spánek

Jako na potvoru, zrovna když jste se chystali učit, vás přepadla únava. Je to řehole to studium. Nedá se nic dělat. Musíte se vyspat a z té únavy se nějak dostat. Unavený student se nic nenaučí.

7. Zavolat mámě

Jakožto milující potomek máte zodpovědnost vůči své matce. Je vaší povinností jí zavolat, aby se o vás nebála a probrat s ní důležité věci, jako, jestli máte hodně oblečení a jestli nehladovíte. Rovněž je ideální příležitost zavolat babičce a možná i dědovi. Nemůžete se přeci začít učit bez toho, aniž byste se dozvěděli novinky z televize Šlágr.

8. Film

No, tady už se to těžko obhajuje. Prostě jste se na učení vysrali a místo toho se díváte na film. Je to mnohem zábavnější. Nemusíte se cítit blbě. Nejste první ani poslední student, který se raději místo učení dívá na film.

9. Hospoda

Tady už si opravdu není třeba nic nalhávat. Ani obhajovat to nemá cenu. Prostě a jednoduše jste to učení zase vychladili a šli raději do hospody. Nikdo se vám nebude divit a nikdo vás nebude soudit.

A TADY máte 7 způsobů, jak ukočírovat předpříjimačkový stres.

Podobné články

Doporučujeme

Další články