fb pixel 9 ukázek toho, jak by vypadal svět, kdyby se muži chovali jako ženy – G.cz
Vyhledávání

9 ukázek toho, jak by vypadal svět, kdyby se muži chovali jako ženy

Chování mužů a žen je v globálu v podstatě historicky neměnné. Ať už za to můžou rozdílné hormony anebo postavení jednotlivého pohlaví ve společnosti, můžeme konstatovat, že v různých situacích se ženy a muži chovají rozdílně.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.11.2017, 07:25

Co by se však stalo, kdyby se muži chovali stejně jako ženy?

1. Opravář

Rozbila se vám pračka? Zavoláte si opraváře. Ten přijde o hodinu později, protože neměl co na sebe. Ještě, než by vůbec začal, by vám půl hodiny vyprávěl, jaký měl den, potom by vám pochválil dekoraci v bytě, vzal si od vás recept na tu báječnou bublaninu, kterou jste mu nabídli, a pak se šel do koupelny přepudrovat. Po dvou hodinách by se pustil do opravy, zlomil si nehet a jel hned domů, protože u sebe jak na potvoru nemá pilníček na nehty.

2. Policie

Vedle městské a státní policie by operovala rovněž módní policie, která by měla pravomoci nejen pokutovat, pokud někomu neladí lodičky s topem, ale i na místě bez soudu zastřelit zločince, který do sandálů nosí ponožky.

V případě, že by někdo vyloupil banku a držel tam rukojmí, byl by za ním vyslán policejní vyjednavač. Ten by se s lupičem několik hodin bavil o účesech, zdrbali by kolegy policisty i kolegy lupiče a po deseti hodinách vyjednávání by se dohodlo, že příští pátek spolu vyjednavač a lupič zajdou na kafíčko, aby probrali věci, které nestihli probrat.

3. Domácí násilí

Domácí násilí by přešlo z toho fyzického na psychické. Vyděšené ženy by volaly na tísňové linky s tím, že jejich muž s nimi nemluví, a když se ho prý zeptaly, co mu je, tak řekl, že nic.

4. Evropská unie

Evropská unie by už dnes neexistovala. Ona tedy dříve byla. Vstoupilo do ní mnoho států. Tyto státy se však později začaly mezi sebou hádat a vzájemně se pomlouvat, takže postupně všechny vystoupily.

5. Mapy

Celý mapařský průmysl by zkrachoval. V mapách by totiž nikdo neuměl číst.

6. Nakupování

Celá lidská populace by trávila celý svůj život v obchodech s oblečením. Nebyl by totiž nikdo, kdo by ženám říkal, ať už jdou domů, protože je to tady nebaví. Muži by nakupování oblečení zbožňovali.

7. Války

Války by se již nevedly na bitevních polích, ale v diskusních fórech v mimibazaru anebo v kavárnách u stolečků, kde by vojáci pomlouvali uniformy znepřáteleného státu.

8. Olympiáda

Byly by zrušeny medaile. Všichni účastníci by získali diplom za účast a na stupních vítězů by stáli všichni, kdo závodí. Vždyť přeci už samotná účast na olympiádě je vítězství.

9. Silničáři

Veškeré silnice by byly v žalostném stavu, neboť místo toho, aby silničáři makali a opravovali, tak by seděli u cesty a povídali si o svých pocitech.

A TADY se můžete podívat na šest důvodů, proč jsou dnes muži zženštilé slečinky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články