9 typů strachu, které muž zažije během jednoho jediného rande

Obrázek uživatele Dominik Landsman
02.2.2017, 16:02

V ideálním světě by se mohlo říci, že muži se ničeho nebojí. My v ideálním světě ale nežijeme. Muži se bojí. Často se bojí. Akorát to na sobě nenechávají znát.

V rámci mužského strachu si můžeme rozebrat jedno takové obyčejné rande. Tam je toho strachu hodně.

1. Strach, jestli zapůsobí

Začneme úplně od začátku. Před každým rande se muže jímá strach, zda to zvládne. Zda se zadaří a hlavně, zda bude nějaká ta odměna ve formě sexu. Strach je hnacím motorem každého muže, který se zrovna chystá na rande.

2. Strach, jestli přijde

Ve smluveném čase na smluveném místě muž čeká a ona stále nepřichází. Jestli je to rande na slepo, tak se k obavám přidala i myšlenka, že ho z dálky viděla, zjistila, jaký je to hnusák, a zase odešla.

3. Strach, jestli se neztrapní

Číšník přinese menu, muž se do něho kouká a vůbec nemá ponětí, co tam píšou. Italské nebo francouzské nápisy neumí ani správně vyslovit. „Jak se kurva vyslovuje to foie gras? A co to je? Kašlu na to, dám si vývar. Že já ji radši nevzal k nám do knajpy na utopence.“

4. Strach, jestli se zasměje

Muž na úvod konverzace prohodí pár vtípků. Samozřejmě, že očekává ohňostroj smíchu. Místo toho se žena tak maximálně zdvořile usměje. To je špatný. To je hodně špatný. Toho se bojí každý muž. Vtípku, který není vtipný.

5. Strach, jestli má na zaplacení

Cesta do jejich kalhotek vede (mimo jiné) přes skutečnost, že muž, který ženu pozval na večeři, tuto zaplatí. Je to takové nepsané pravidlo galantnosti. To je potom takový ten nepříjemný pocit, když zjistíte, že ty stupidní foie gras stály pětikilo a vy máte v peněžence jenom litr. Ten strach, jestli to bude stačit anebo, jestli si budete muset od ženy půjčit peníze.

6. Strach, jestli po večeři nepůjde domů

Když se po večeři s vámi žena rozloučí a jde domů, to je ten nejhorší možný scénář každého rande. Toho se bojí všichni.

7. Strach, jestli jste doma nezapomněli uklidit

Pokud všechno vyšlo, jak mělo a vy si slečnu z rande odvádíte domů, kde jí řádně vyprášíte kožich, najednou vám na mysl vyvstane nepříjemná myšlenka. Nezapomněli jste si doma uklidit? Uklidili jste pořádně? Poházené prázdné krabice od pizzy na zemi, špinavé prádlo všude možně, špinavé talíře v posteli. Aby se žena neotočila a nešla raději domů.

8. Strach, jestli zazáříte

Doma máte uklizeno a v posteli už leží nahá žena. Vypadá to, že vše proběhlo tak, jak mělo. Nicméně pozor. Přeci jenom jste měli skoro dva litry vína. Zvládnete to? Postaví se vám? Nepozvracíte ji u toho? Strach je v tomto případě na místě.

9. Strach z následků

Ráno jste se po vášnivé noci probudili vedle ní a teď máte strach, co bude dál. Doufáte, že jste nevzbudili rodiče, protože ti by vás přerazili za to, že jste si to rozdal se svou sestrou.

A TADY je osm klasických chyb, které dělají muži na prvním rande.


Komentáře