9 tvarů prsou: co o vás vypovídá ten váš? – G.cz
Vyhledávání

9 tvarů prsou: co o vás vypovídá ten váš?

Prsa nelžou!

Elsa K.
Elsa K. 1.1.2016, 17:50

1. Jste rafinovaná intelektuálka

Máte úžasnou a rafinovanou osobnost. Ostatním se zdáte maličko rezervovaná. Jste rychle myslící bytost s vysoce rozvinutým intelektem - dokážete vyřešit jakoukoliv hádanku. Ostatní občas trochu unavujete diskuzemi, ve kterých máte často úplně jiný názor než většina. A často je rozpoutáváte jako první.

Důležité jsou pro vás ale i klid a pohodlí. Máte však tendenci být a jednat samy za sebe a nevěnovat příliš prostoru a pozornosti pocitům. Většinou se snažíte zůstat silné a vyrovnané a přestože emoce pochopitelně cítíte, snažíte se je skrývat.

2. Jste velice nezávislá a zrozená k tomu být vůdkyní

Jste šťastný člověk, který téměř nikdy nežádá ostatní o pomoc. Většinou býváte ve společnosti postaveny velmi vysoko a jste velmi úspěšné. Na první místo stavíte logiku a váš život by se dal přirovnat k herní strategii. Každý by vám mohl závidět vaše sebeovládání. Ráda držíte otěže ve vlastních rukou. Působíte možná trochu chladně, ale rozhodně klidně a stabilně. Jste rozenou vůdkyní!

3. Jste velmi okouzlující a dobrodružná povaha

Jste osoba svobodného a moderního ducha. Jste inovativní - obyčejné věci a situace často přeměníte na neobyčejné. Jste impulsivní a každý den je pro vás novým dobrodružstvím. Nicméně, většina z vašich aktivit má svůj skrytý účel a vaše chování často šokuje okolí. Občas se vám podaří ostatní urazit.

Další tvary poprsí a z nich odvozené povahové rysy najdete na následující straně...

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články