fb pixel 9 tipů, jak se připravit na první rande – G.cz
Vyhledávání

9 tipů, jak se připravit na první rande

První rande je velká událost. Až možná slavnostní. Je tu totiž možnost, že se zadaří a konečně narazíte na toho pravého (pravou).

Dominik Landsman
Dominik Landsman 2.3.2016, 09:50

Nadšení a zvědavost jde ruku v ruce s nervozitou. Na prvním rande jde totiž o hodně. Během několika okamžiků si dotyčná (dotyčný) totiž o vás udělá obrázek, který už jen tak nesmažete. Právě proto musíte být perfektní a nic nepodcenit. Jak tedy na to?

Ženy

1. Úklid

Ještě, než půjdete na rande, musíte si doma uklidit. Ačkoliv jste zásadová a na prvním rande nikomu nedáte, je tu možnost, že dotyčný bude natolik dokonalý gentleman, že ho pozvete k sobě domů na čaj. Samozřejmě, že po čaji ihned odejde, protože to muži dělají, když je žena pozve k sobě domů na čaj.

Domácnost musí být jako ze škatulky. Co by si o vás pomyslel.

2. Oblečení

Alfa a omega úplně všeho. Budete se mu v lososovém topíčku líbit? Nebo by raději nějaký svetřík? Nemáte v těch džínách velký zadek? Přípravu oblečení nepodceňujte a raději si vše připravte už den předem.

3. Hygiena

Minimálně třikrát se vysprchujte a pro sichr si dejte ještě koupel. Musíte být voňavá a čisťounká. Nezapomeňte se komplet celá oholit, namazat krémy a vyčistit zuby. Určitě nezaškodí rychlá pleťová maska, žehlení vlasů a decentní líčení.

4. Oblečení

K oblečení je potřeba se vrátit, protože jste zjistila, že vám neladí s rtěnkou. Je potřeba začít znovu.

5. Propriety v kabelce

Jestli už jste si vybrala kabelku, připravte si do ní vše potřebné. Nesmí chybět tampon, ačkoliv jste měla menstruaci minulý týden, ale člověk nikdy neví. Samozřejmě peněženku (prázdnou, protože platit bude on), klíče od bytu, mobil, zrcátko, pudr na toho prevíta uhra, který se vám začíná klubat na čele a kterého musíte co deset minut přepudrovávat, náročnou knížku, aby si myslel, že jste inteligent, i když nejste. Dále potom kapesníčky, nějakého malého plyšáka pro štěstí a plato ibáče.

No a až se ještě znovu přestrojíte, protože oblečení vám neladí s botami, můžete vyrazit.

Muži

1. Úklid

Pevně věříte, že se zadaří a ženu si dotáhnete domů. Ne na čaj, ale na sex. Za pomoci píšťaly či klacku vyžeňte z bytu krysy. Lehce pofackujte ložnici, protože zbylé pokoje potřebovat nebudete a tam se ani žena nedostane. Pokud si věříte, že ohnete ženu už ve výtahu, tak nemusíte uklízet ani tu ložnici. Beztak ty skvrny ze zdi, postele a podlahy nedokáže už nic umýt.

2. Oblečení

Vemte si triko, džíny, které máte ve skříni a které nejsou špinavé. Nezapomeňte na čisté ponožky. Trenky, které máte na sobě teprve třetí den, to ještě utáhnou.

3. Hygiena

Pořádně si umyjte šulina. Před odchodem se namažte deodorantem a hotovo.

4. Propriety do kapsy

Klíče, peněženka, mobil. Do druhé kapsy kondom a můžete vyrazit. Hodně štěstí.

A TADY máte osm klasických chyb, které dělají muži na prvním rande.

Podobné články

Doporučujeme

Další články