fb pixel 9 smutných věcí, které se stanou po svatbě – G.cz
Vyhledávání

9 smutných věcí, které se stanou po svatbě

Svatba je v životě člověka velká událost. Je to takový milník a jeden z životních cílů.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 4.12.2016, 09:00

Na svatbě jsou všichni zúčastněni usměvaví, veselí a plní optimismu. Ty vyhlídky do společného života jsou opravdu milé a zářná společná budoucnost na věky věků je samozřejmě více než očekávána. Co se ale stane po svatbě?

1. Zaplacení svatební hostiny

Hned po svatbě přichází vystřízlivění. Nemilosrdná natažená ruka kruté reality očekává zaplacení té nejdražší párty ve vašem životě. Ačkoliv jste se dušovali, že těch pár lidí, co jste si původně chtěli pozvat, toho určitě moc nesní, nakonec se vám to vymklo z rukou a bezmála stovka svatebčanů se prožrala do vašeho osobního bankrotu.

2. Běhání po úřadech

Zatímco muž je v rámci možností vysmátý, žena aby se ztrhala. V genderově nespravedlivé společnosti je to totiž žena, která přebírá příjmení svého nového muže. Změnu svého celého jména musí proto nahlásit na všech možných i nemožných úřadech.

Muž si akorát zajde pro novou občanku, jelikož u té jeho staré mu rozvášněný oddávající ustřihnul kousek rohu.

3. Žena přibere

Jakmile si žena uvědomí, že ho uhnala do chomoutu, usne na vavřínech. Již není potřeba o sebe pečovat, protože má své jisté. Muže získala, takže teď si může konečně dopřát.

4. Muž přibere

Jelikož muži jeho nová žena začíná růst před očima a pomalu přetékat z pohovky, nabyde muž dojmu, že i on má právo na to začít se přežírat. Pár kil navíc přeci nic nezkazí a navíc na to jejich šukání bohatě stačí i mírná nadváha. Po svatbě se v sexu žádné akrobatické výkony neočekávají.

5. Celulitida

V okamžiku, kdy řeknete ANO, vyraší vaši nové ženě na stehnech a zadku celulitida. Je to dáno geneticky. Celulitida se neobjeví z čista jasna. Ona tam celou dobu byla, akorát nebyla vidět. Po obřadu se může konečně projevit. Postupně času se rozšíří přes břicho až na obličej.

6. Muž bude doma chodit už jenom v trenýrkách

Svatbou skončila mužova vztahové invence. V moment, kdy si uvědomil, že se nemusí snažit, se opravdu přestane snažit. Zjistí, že už není třeba doma před ženou hrát si na něco, co není, a proto začne po bytě chodit v trenýrkách. Dokonce pořád v těch samých, nepraných.

7. Tanga jenom na výročí nebo narozeniny

Žena rovněž upadne do vztahové apatie. Ani ona nemá zapotřebí snažit se, aby se svému muži neustále líbila. Vyzývavé anebo alespoň sexy prádlo tedy nosí výhradně do práce, anebo když jde ven sama s přáteli. Doma nosí vytahané kalhotky anebo ještě lépe, tepláky.

8. Žena zestárne

Ačkoliv si muž bral v podstatě ještě mladou ženu, za pár let si uvědomí, že je ženatý se čtyřicítkou. Velmi děsivé poznání je o to hrůzostrašnější, že bude hůř. Jednoho krásného dne si muž uvědomí, že souloží padesátku a to je smutné.

Opačně to aplikovat nelze, jelikož muži nestárnou. Ti zrají.

9. Rozvod

Hezké zakončení hezkého společného života. Pokud doma máte padesátiletou stokilovou bábu s celulitidou na ksichtě, která chodí v roztrhaných teplákách, tak se není čemu divit. Ostatně ani takový obtloustlý muž v trenýrkách a ušmudlaném tílku ve středních letech, rovněž není nic, co by si žena doma přála.

Pokud jste lamentovali nad tím, na kolik vás přišla svatba, tak není třeba si zoufat. Rozvod vás bude stát víc.

A TADY se můžete podívat na svatební kolotoč očima muže.

Podobné články

Doporučujeme

Další články