9 provinilých potěšení, které si dennodenně dopřejeme

I když pak cítíme spokojenost a krátké štěstí, malounko nás hryže svědomí.
Guilty pleasure, provinilé potěšení, instantní štěstí, v tom vlastně dennodenně žije každá žena. Chlap si svoje činy (většinou) dokáže odůvodnit a pak je v pohodě. Každému takovému potěšení nemůžeme upřít fakt, že nás na chvíli učiní šťastnými. Tedy bychom se jich záměrně neměli zbavovat. Pak by každý náš den byl bolestivě osekaný.  

1. Víkendové chrápání.

applejack-snoring-o anotherwornoutcliche.blogspot.com Nevstáváte, i když víte, že spánku bylo víc jak dost. Všechny budíky už dozvonily, jediným alarmem se pro vás stává zvířecí mazlíček, který chce dostat nažrat nebo vyvenčit. Z peřin se nám nechce, je v nich příjemně šero a bezpečno. Předstírat úplnou mrtvolnost dokážete až do chvíle, kdy vám slunce plnou parou svítí do oken. Pak už to dál nemá boj.  

2. Jednoduchá snídaně.

tumblr_mx7rpbKONW1qgy5cyo1_250 tumblr.com Není přeci nic lepšího než dlabání Nutelly přímo ze sklenice. Doplníte trochou pečiva nebo sušenkami, které do té čokoládové zkázy máčíte. Ňamka. Potom jako dezert může následovat koblížek. Zapíjíte dvěma šálky dobré kávy. Nebo kolčou.  

3. Černé díry vašeho volného času.

spongebob-gif gurl.com I když jste kamarádům řekli, že nemůžete vylézt z bytu kvůli ukrutné bolesti hlavy/žaludečním potížím, sjíždíte už několikátou řadu seriálu, o které jste doposud nahlas tvrdili, jak moc ho nenávidíte a nikdy na něj ani koutkem oka nepohlédnete. Sex ve městě. Gossip Gilrs. Akta X, Glee, Buffy - přemožitelka upírů... Nemůžete přestat, dokud to nemáte za sebou.  

4. Pracovní prokrastinace.

tumblr_inline_mlmn3o5kOv1qz4rgp tumblr.com Máte v kanclu dlouhou chvíli? Díky Bohu za volný přístup internetu. Když vám někdo civí na notebook, vždycky je tu chytrý telefon. Na něm stíháte všechna ta roztomilá videa štěňátek, nemotorných koček a další kraviny, co sdílejí vaši přátelé na Facebooku. A výpomoc kámošovi v Mafia Wars. Zkouknete svou online farmu a sklidíte úrodu. Nebo s partou nasraných ptáků zničíte prasečího krále.  

5. Hlasité vokální projevy.

tumblr_mkaw0xU5nU1qad707o1_500 wifflegif.com Od čeho tu máme přátele, že. Ti vám neváhají s upřímností srdce sdělit, že váš zpěv by mohl sloužit jako mučící technika Mosadu. Ale to vás neodradí od toho se občas o samotě nahlas a procítěně projevit. Jen málokdo odolá sólu ve sprše. Pocit štěstí, který cítíte při pění songů jako jsou Call Me Maybe, Total Eclipse of the Heart nebo Shake it off, je k nezaplacení. Stojí to i za ty divné pohledy sousedů, když se s nimi potkáváte na chodbě vašeho domu.  

6. Čuňačiny.

new-girl-jess-watching-porn-gif www.xclusivetouch.co.uk Doma není doslova do čeho píchnout? Porno je vždycky záchranou, ve všech podobách. Videa, gify, fota, komiksy (online, nebo to co jste si už nastřádali doma). Vymažeme si tím mozek a můžeme už se vším pro ten den švihnout.  

7. Půlnoční plížení po kuchyni.

tumblr_mpujkmMlhT1sp8n79o4_500 tumblr.com Není nikdo, kdo by se vůči nočnímu dlabanci necítil provinile - ale vy jste prostě věděli o těch schovaných tyčinkách, koláčcích, kuřeti a vynikajících opečených bramborách... Neměli byste klid, kdyby to v lednici jen tak leželo do dalšího dne. Třeba byste se ráno probudili a jiný člen domácnosti to už vyřešil za vás. Nepřípustné.  

8. Nakupovací JOJO efekt.

omg-shoes gurl.com Zejména jím trpí ženy. Těm botám jste prostě neodolaly, vypadáte v nich skvěle. Nezměrná radost postupně opadá, když si uvědomíte, že při platbě vaše peněženka silně vykrvácela. No tak nic, po zbytek měsíce budete jíst housky s vajíčkem a zavařeniny, co vám pravidelně posílá vaše babča.  

9. Lihoviny.

tumblr_m8tgk1mJAk1rpuj1d www.designmynight.com Pokud je to v kolektivu, není za co se stydět, přeci se jen socializujete. Ale když jste o samotě doma, už třetí večer za sebou, s lahví vína/rumu/ginu/atd. ... No, tak se vlastně chcete v budoucnu stát degustátorem, že?   Každopádně, 30 důvodů, proč je kocovina lepší než opice, se dozvíte ZDE.

Komentáře

Doporučeno pro vás