9 problémů, co všechny holky řeší ohledně vlasů – G.cz
Vyhledávání

9 problémů, co všechny holky řeší ohledně vlasů

Tohle je článek, který pochopí jenom holky. A možná kluci s dlouhejma vlasama. Ale spíš ne.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 23.5.2014, 14:41

1. Ráno

Věčná ranní otázka: Půjdu si umejt hlavu, nebo můžu ještě čtvrt hodiny ležet v posteli? Samozřejmě se rozhodnete pro postel a pak se celý den cítíte blbě, protože nemáte umytý vlasy.  

2. Déšť

Déšť je tragédie pro všechny sestřihy a účesy. Holky s vlnitejma a kudrnatejma vypadají jako ovce, holky s rovnejma jako zmoklý slepice. Ve snaze zabránit vlhkosti, aby pronikla k vlasům, jsme ochotny obětovat cokoliv.  

3. Nespokojenost

Holky, co maj vlnitý, je chtěj mít rovný a žehlí si je. Holky s rovnejma si je kulmujou. Brunety se barví na černo, bloncky na zrz a zrzky na blond. Logicky. bad-hair-day-1  

4. Culík

Můžu si udělat culík? Nevypadá to blbě? Mám takovej divnej tvar hlavy a je to, jak když jdu ze cvičení.. kdybych se tak ráno neválela a ty vlasy si umyla.  

5. Gumička/sponka

Věčný nedostatek gumiček a sponek. Když je potřebujeme, tak je s sebou samozřejmě nemáme.  

6. Odrosty

Holky, co si barví vlasy, musí řešit odrosty, objednávání ke kadeřnici a účty za barvení v řádech tisícikorun. A pak to vydrží tejden, než to začne vypadat blbě.  

7. Bad hair day

Jsou dny, kdy prostě máme pocit, že ty vlasy máme neskutečně hnusný, ačkoliv pro naše okolí vypadají normálně. Furt si na ně šaháme, děláme si střídavě culík a zase je rozpouštíme a jsme nervózní.  

8. Šampon

Nejhorší vlastnost šamponů – jakmile najdete ten pravý, začnete si s ním vlasy mýt a jste nadšené z toho, jak se lesknou a mají objem, šampon přestane účinkovat. Vlasy si na něj zvyknou a už na něj „nereagují“. A musíte hledat nový. Tak proto stojí všichni muži v jiné frontě.  

9. Přípravky

Neskutečné množství vlasových přípravků – masek, tonik, olejíčků, sprejů, laků, gelů, výživových vodiček a dalších strašně potřebných záležitostí, nás neustále staví do situace, kdy si musíme vybrat. A pak to používat ve správném pořadí. Výběr někdy trvá i roky!
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články