9 nejhorších věcí, co můžete udělat, když je "jen" kamarádka – G.cz
Vyhledávání

9 nejhorších věcí, co můžete udělat, když je "jen" kamarádka

Z těch ženských by se člověk zbláznil. A dvakrát tolik, když vás nechtějí.

1. Být vždy po ruce

rukagiphy giphy.com Napíše vám. "Ach, mám problém ten a ten." Pustíte z náručí krvácející důchodkyni, kterou nesete do nemocnice, a běžíte jí na pomoc, protože si zlomila podpatek. Takhle se stanete pouhým nástrojem na řešení jejích problémů a ztratíte veškerý respekt.  

2. Citáty

rogiphy giphy.com Umíte kopírovat mizerně přeložená moudra slavných poetů? Dobře. Umíte je reprodukovat a interpretovat své nemilé-milé, když jste mimo signál mobilního internetu? Fail.  

3. Stalking

what-is-considered-to-be-stalking endlessorigami Víte, kde je. S kým. Co si myslí, jak se vyspala nebo najedla. A pak děláte překvapeného, když se s vámi "náhodou" rozhodne setkat nebo bavit. Geniální plán.  

4. Hanbaté obrázky

selfiegiphy giphy.com Nechce s vámi být. Ale když jí pošlete amatérské fotky svého nádobíčka nebo vzrušující pornovideo, kde si představujete jí v hlavní roli, určitě se do vás zblázní. Ne? Ne.  

5. Divné dárky

SAMSUNG DIGITAL CAMERA dhgate.com Poslali jste jí ampulku s vlastní krví. Nebo různé předměty, na kterých je rozprostřen váš genetický materiál. Což je důvod, proč si na vás najme nájemného vraha, protože má pocit, že skončí někde v řetězech ve sklepě.  

6. Imaginární dialogy

monologgiphy giphy.com V hlavě hraje její hlas i smích. Přesně víte, jak bude odpovídat, reagovat, kdy se bude smát se nebo brečet. Každá potenciální konverzace je rozvětvená do tisíce možných směrů, i když jste spolu nemluvili půl roku. Protože ji znáte. A víte.  

7. Rady se vztahy

its_complicated_movie positivelyinclined.com Má starosti. Třeba je na dně, třeba ne - to nikdy nevíte, protože je to ženská. Snažíte se najít nejlepší řešení její situace. Poděkuje a pak se vydá souložit se svým přítelem, kvůli kterému vám brečela na rameni.  

8. Naznačujete, že její současný je kretén

wink0giphy giphy.com Protože pro ni neznáte lepšího chlapce, než jste vy. Logicky. Proč si kálet do vlastního hnízda...  

9. Jo, to znám, moje...

c480x270_1 fod4.com "Bejvalá..." Zapudili jste hromadu fakt kvalitních děvčat, abyste mohli toužit po té, kterou nikdy nebudete mít. Gratulace. Jste na cestě do pekla.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu