9 mýtů o vztazích, kterým spousta žen bezmezně věří

Spousta žen se chová dle následujícího devatera, protože si myslí, že tak se to ve vztahu má dělat. Ono to ale tak vůbec být nemusí, fakt!

1. Je třeba mu sem tam zkontrolovat telefon a Facebook

g2 Málo se to ví, ale muži zvládnou ošéfovat svoje sms zprávy a Facebook profil úplně sami, bez cizích zásahů a kontrol. Pokud si budou chtít s někým tajně dopisovat, určitě to zvládnou tak, abyste na to nepřišla.  

2. Je třeba hlídat, jestli nelže

g3 Velice rozšířený mýtus. Bohužel, buď lže anebo nelže a zpětná kontrola a prověřování a podezírání s tím nic neudělají. Rada pro muže: Pokud vám přítelkyně nevěří, že nejste doma, nutí vás pouštět do telefonu vysavač a podobně, stáhněte si na to nějakou aplikaci, pro Androidy například Fone Phreak.  

3. Je třeba jasně vytyčit, kdy má přijít domů

g4 Ne, večerku jsme naposled mívali jako sedmileté děti na letním táboře. Váš přítel je dospělý člověk a ač vám to připadá divné, může přijít domů, kdy chce.  

4. Je třeba nechat si s ním nafotit fotky v ateliéru u kamarádky

g5 Pokud chcete mít idiotské fotky na bílém pozadí, kde jste oba do půl těla s výrazem právě deflorovaného Justina Biebera, tak směle do toho. Ale faktem je, že mít hnusné fotky od kamarádky, která si včera pořídila kompakt a Photoshop a na fotografie dává zlatý uměleckým písmem vytvořený nápis Ateliér Zdena, není nutnost.  

5. Je třeba sedět s kamarádkami na kafi a nadávat, že ten debil..

g6 Pokud nadáváte na svého přítele před lidmi, nadáváte tím vlastně na sebe, protože vy jste ta, která s tím „debilem“ dobrovolně žije.  

6. Není třeba souložit s ním

g7 To je velmi rozšířený mýtus především v pozdějších fázích vztahu, kdy už prostě nemáte chuť na něj skočit každých pět minut. Souložit je ale třeba, protože jinak se vám může stát, že při zběžné kontrole jeho telefonu objevíte něco, co vás nepotěší.  

7. Je třeba udělat mu scénu vždy, když se baví s nějakou dívkou/ženou

g8 Muži se nebaví jen s muži, ale i se ženami. Občas je mají za kamarádky a třeba s nimi řeší, co mají s vámi dělat o víkendu. Anebo se s nimi baví jen tak. A třeba se jim ta holka i líbí. A třeba by s ní spali, nemít vás. Pokud jim uděláte žárlivou scénu po každém rozhovoru s jinou ženou, brzo to udělají, i když vás mají.  

8. Je třeba během vztahu s ním nabrat dvacet kilo

g11 Spokojenost ve vztahu rovná se víkendy proválené v posteli s donáškou pizzy. Je to super, ale zatímco vy začínáte připomínat spokojeného vorvaně, on si při sexu začíná představovat někoho jiného.  

9. Je třeba ho nutit, aby vás žádal o ruku nebo aby se s vámi sestěhoval

g10 Je jasné, že chcete, aby se vztah po pár letech NĚKAM posunul. Ale buď se posune samovolně, anebo je možná čas hledat jinde. Vynucené zásnuby a vynucené stěhování.. to je pro vás opravdu známka šťastného vztahu?

Komentáře

Doporučeno pro vás