fb pixel 9 kroků, jak na festivalu sbalit holku – G.cz
Vyhledávání

9 kroků, jak na festivalu sbalit holku

Letní festivaly jsou nejen o hudbě a chlastu. Jsou taky o sexu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 1.8.2017, 14:00

Zkušení festivaloví harcovníci dávno vědí jak na to. Ti nezkušení často tápou. My jsme se rozhodli podat pomocnou ruku těm, kteří tápou, a několika radami je nasměrovat k festivalovému zásunu.

1. Krok – příprava

Přípravu se vyplatí nepodceňovat. Nejprve si ve stanovém městečku postavte stan. Ano, ten stan, kde se to později všechno stane. Musíte být gentleman a slečnu si zatáhnout do svého stanu. Gentlemani neklátí dámu za toitoikou.

Nedílnou součástí vaši peněženky nebo kapsy by měl být kondom. Pokud jste na metalovém festivalu, bude vám stačit ponožka.

2. Krok – vyhlídnout si dívku

To je zatím v pohodě. To zvládnete. Vyhlédnutí dívky není nic těžkého. Zaměřte se na dívku, která vykazuje známky přiopilosti. Takové jsou mnohem přítulnější. Vyjde vás to navíc levněji, než se pokoušet ožrat střízlivou.

Vybírejte si dívky, na které máte. Nepřeceňujte se. Naopak čím níže snížíte laťku, tím větší šanci na úspěch máte.

Jste-li na metalovém festivalu, volte dívky, které nemají dlouhé bradky. Ačkoliv je na metalovém festivalu poměrně složité rozeznat na první pohled pohlaví, přece jenom dlouhé bradky jsou v poměru metalisti:metalistky 70:30.

3. Krok – oslovte dívku

A tady začíná jít do tuhého. Musíte sebrat odvahu a jít na to. Velkým pomocníkem pro vás může být aktuální kapela, která zrovna na pódiu vystupuje. Jestliže se dívka s úsměvem dívá na kapelu a pohupuje se v rytmu, vycházejte z toho, že dívka má kapelu ráda. To je dobré znamená, neboť máte parádní ice breaker.

Jestliže dívka křepčí a tančí na kapelu Mandrage, přistupte k ní a oznamte, že jste homosexuál. Podle všeho má buzny ráda. Otázka však je, jak vám to pomůže k souloži.

Jestliže zrovna sleduje kapelu Ortel, vystřelte svou pravici do výšky a přijďte jí zahajlovat. Potom vám padne k nohám.

Ten první kontakt je prostě důležité sladit s kapelou, která zrovna hraje na pódiu.

4. krok – získat si důvěru dívky

Jestliže s vámi dívka zabředla konverzaci, je nutné udržet její pozornost a prostě ji takříkajíc už z háčku nepustit. Samozřejmě se nabízí takové to klasické chvástání, že se znáte s kapelou a podobně. To raději ale nezkoušejte, neboť je zde možnost, že dívka bude naléhat, ať ji dostanete do zákulisí. To samozřejmě budete mít po ptákách, neboť kapela dívku s chutí přijme mezi sebe a už vám ji nepůjčí.

Pokud jste na metalovém festivalu, tak kapela v zákulisí dívku rituálně obětuje Satanovi, takže z toho pro vás taky žádný štrejch nekouká.

Nejlepší způsob, jak si u dívky získáte důvěru, je si s ní chvíli povídat o kapele a přinést jí pivo v kelímku.

5. Krok – první kontakt

Jestliže jste si získali důvěru dívky, můžete se o ní začít nenápadně otírat. Dělejte, že tančíte. Zatím ale ještě není čas na erekci. Tu si šetřete.

6. Krok – buďte gentleman

Vezměte dívku na romantickou večeři ke stánku s langošema na stojáka. Doprovoďte ji k frontě na záchod. Ostatně doprovázejte ji všude. Jakmile ji ztratíte z očí, klofne ji nějaký jiný zoufalec.

7. Krok – prolustrujte si ji

Je potřeba zjistit, jestli ji už bylo alespoň patnáct, jestli tu nemá přítele a pokud ano, tak jestli jste větší než ten přítel. Popřípadě, jestli přítel nemá zbraň.

Pokud jste na metalovém festivalu, je nadmíru důležité zjistit, jestli je dotyčná osoba opravdu žena.

8. Krok – ožerte ji

Tohle jistě znáte i z běžného života. Čím víc holku opijete, tím povolnější bude. Zde platí zlaté pravidlo, čím jste hnusnější, tím více ženu musíte opít.

Opět se vrátíme k metalovým festivalům, kde je sex poměrně vzácný, neboť podle zlatého pravidla se všichni navzájem opíjejí natolik, že pak již nejsou schopni sexu.

9. Krok – odveďte si ji

A je to tu. Vrávorající dívku si odveďte do svého stanu. Zde doznáte výhody přípravy a budete rádi za svůj vlastní stan.

Od teď už je to na vás. S opilou dívkou ve stanu to snad už posrat nemůžete. Přejeme příjemný koitus. A pamatujte, že NE znamená NE.

Jenom na metalovém festivalu to neplatí. Tam úplně všechno znamená NE.

A TADY máte sedm věcí, které si musíte vzít na hudební festival, abyste si ho pořádně užili.

Podobné články

Doporučujeme

Další články