fb pixel 7 věcí, které si s sebou musíte vzít na hudební festival, abyste si ho řádně užili – G.cz
Vyhledávání

7 věcí, které si s sebou musíte vzít na hudební festival, abyste si ho řádně užili

Léto je v plném proudu a s ním samozřejmě i festivalová sezóna.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.7.2016, 18:29

Co si s sebou rozhodně přibalit na fesťák?

1. Kondom

Až se vás za rok někdo zeptá, jak jste si užili letošní fesťák a kolik příjemných zážitků jste si z něho odnesli, můžete samozřejmě s kruhy pod očima z nevyspání utahaně ukázat na dětský kočárek s miminem a smutně utrousit, že se vám to vymklo z rukou.

Můžete rovněž říct, že to byla pařba léta. Měli jste totiž s sebou dostatek kondomů, takže neplánované rodičovství se odkládá až devět měsíců po vánočním firemním večírku.

Jenom úplný amatér nebo podpantoflák může jet na fesťák bez kondomu. I když, pokud máte silnou nadváhu, problémovou pleť a křivici, tak se s kondomy asi obtěžovat nemusíte.

K festivalům totiž patří ta romantická letní láska, kdy vám do stanu vpadne nadraná náhodná(ý) kolemjdoucí (splete si stan), vy ji (ho) zprzníte a následně pošlete o stan dál k dalšímu šťastlivci.

2. Kamaráda s problémy s alkoholem

Na fesťák si s sebou určitě vemte nějakého alkáče. Je s nimi prdel. Většinou se ožerou už při cestě na fesťák a odpadnou před vstupem. Můžete mu pak dělat humor, že ho vysvlečete do naha a počmáráte fixou. Samozřejmě zapojíte i kolemjdoucí a vy se s nimi posléze spřátelíte. Takový kamarád – alkoholik je na hudebním festivalu ideální ice breaker.

3. Řidiče

Rovněž se hodí vedle alkáče si vzít s sebou kamaráda abstinenta s řidičákem. Celou dobu bude popíjet kolu a nadávat na ty ožraly kolem sebe. Ano, bude trošku asociál, ale vy se mu nemusíte věnovat. Prostě ho vypusťte do davu, zadejte mu souřadnice, kde si vás má zítra vyzvednout a jděte se bavit.

4. Prášky

Nejen ibalgin ale i „pilulku poté“. Ibalgin, aby vás nebolela hlava a pilulku poté, aby vás za devět měsíců nebolela hlava osmnáct let.

5. Cigarety

Hudební festival je jako vězení. Za cigarety tam získáte nové přátele.

6. Mobilní telefon

Nebyl by to hudební festival, kdybyste si svou oblíbenou hudební skupinu nenatočili na mobil a posléze nevlepili na youtube video v mizerné kvalitě, které bude mít za rok až dvěstě shlédnutí.

7. Spacák

To je tak nějak samozřejmé. Pokud jste mladá ucházející žena, tak se nemusíte se stanem obtěžovat. Pro vás se vždycky nějaký stan na „přespání“ najde. Jestliže jste hodně hezká mladá žena, tak ani ten spacák nepotřebujete.

Pokud jste ošklivá stará žena, tak na hudební festival nejezděte a raději se jděte utopit.

Od mužů se očekává jak spacák, tak samozřejmě i ten stan. Muži si na festivalu staví stany a lákají do něj samičky na páření. Tomu se říká příroda.

A TADY se můžete nechat inspirovat a přespávat na fesťáku v kartonové krabici.

Podobné články

Doporučujeme

Další články