fb pixel 9 homokomiksů, ze kterých je horko i heterákům – G.cz
Vyhledávání

9 homokomiksů, ze kterých je horko i heterákům

Zdroj: gayleague.com

Nový (komiksový) Captain America bude gay. Trend ho už ale předběhl - homokomiksů je dnes už spousta. A překvapivě z nich ulítávají i heteráci.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 15.4.2015, 10:00

1. The Young Protectors

Superhrdinské pláštěnky, takoví teen Avengers, ve kterých hlavní hrdina bojuje se svým coming outem. Příběh z pera Alexe Woolfsona je celkem roztomilá teen romance. Co nezvládá vyprávěním, tomu pomáhá kresba. Je na pokračování a zatraceně dlouhý. Prostě pecka.

2. Boned

Velice podivná komedie, která vznikla nejspíš pod silným vlivem alkoholu, omamných látek a za švitoření andulek (protože těch je v celém díle opravdu požehnaně). Boned naštěstí opravdu obsahuje příběh (opilý sex, ztráta drahocenného prstenu, mluvící andulky, určitě se v tom vyznáte). Kresba je celkem dobrá, dílko je na pokračování a nové stránky autoři přidávají celkem pravidelně. Je to celkem slibná komedie, u které si fakt oddechnete.

3. TJ and Amal: The Less Than Epic Adventures

Mezi všemi zmíněnými TJ a Amal naprosto vyniká překrásnou černobílou kresbou. Je extrémně živá a vcucne vás do příběhu dlouhého "USA roadtripu" dvou nevšedních kluků. Tohle si vážně užijete. Komiks je dnes už dokončený.

4. Artifice

Pro milovníky sci-fi tu máte dlouhý (a nesmírně ukecaný) příběh, další kousek z pera Alexe Woolfsona. Dostaneme se do doby, kdy už člověk nebude stačit svému výtvoru - umělé inteligencí. Kdo je tu lidštější?

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články