9 důvodů, proč si hned teď sehnat novou hru South Park: The Stick of Truth

Dlouho chystaná hra z prostředí seriálu South Park je konečně tady! Víme, proč byste si ji měli zahrát hned teď.

1. Můžete hrát za Žida

screen_Jew_129276 southpark.ubi.com Při volbě povolání své postavy můžete zvolit kromě válečníka, kouzelníka a zloděje také žida. Získáte tak přístup k mocným kouzlům proti svým nepřátelům - například obřízce nebo deseti ranám egyptským.  

2. Budete kamarádi s Ježíšem

south-park-the-stick-of-truth-game blisteredthumbs.net Poté, co při jednom úkolu naleznete Krista (schovává se v kostele), stanete se přáteli a dokonce si vás přidá na Facebooku! Také ho můžete povolat, aby vám pomohl v boji. Automatickou puškou, pochopitelně...  

3. Propracovaný soubojový systém

screen_Gamescom_5_116951 southpark.ubi.com Je kombinací hry na tahy a miniher, při kterých musíte ve správnou chvíli nebo pořadí mačkat tlačítka. Boje proto nikdy nejsou nuda.  

4. Fekální humor

dualshockers dualshockers.com Nebyl by to South Park, kdyby se v něm neobjevovaly všemožné nechuťárny. Mocná magie prdění je tím nejmírnějším příkladem. Garantujeme, že se u hry budete řezat smíchy každých pět minut.  

5. Pro fanoušky

ss-three_94245 southpark.ubi.com Celá hra je prošpikována odkazy na seriál, setkáte se proto třeba s panem Hankeym, panem Otrokem, mongolskými nájezdníky, profesorem Chaosem i mimozemšťany z vůbec prvního dílu.  

6. Nakopete zadek Alu Gorovi

2014-02-28_00012 arstechnica.net Bývalý americký viceprezident, který za své lži o globálním oteplování získal Nobelovu cenu míru, je ve hře popsán celkem věrně. Jako zakomplexovaný pologramotný pitomec. Až se s ním utkáte, dejte mu co proto.  

7. Mapa South Parku

rackcdn rackcdn.com Poprvé přesně víme, kde se co v South Parku nachází. Oficiální mapa za celou historii seriálu nevznikla, až teď.  

8. Kanada

doubleaardvarkmedia doubleaardvarkmedia.com Ve hře se také podíváte do Kanady. Ta je stejně jako v seriálu vyvedena ve zjednodušené a špatně animované grafice. Pohyb po její mapě pak připomíná hry z éry osmibitových počítačů.  

9. Nacistické krávy

misinformedbros misinformedbros.com Na farmě narazíte na kravičky, které propadly národnímu socialismu. Povykují na vás útržky projevů Adolfa Hitlera, takže je musíte zničit.

Komentáře