fb pixel 9 důvodů, proč si hned teď sehnat novou hru South Park: The Stick of Truth – G.cz
Vyhledávání

9 důvodů, proč si hned teď sehnat novou hru South Park: The Stick of Truth

Dlouho chystaná hra z prostředí seriálu South Park je konečně tady! Víme, proč byste si ji měli zahrát hned teď.

1. Můžete hrát za Žida

screen_Jew_129276 southpark.ubi.com Při volbě povolání své postavy můžete zvolit kromě válečníka, kouzelníka a zloděje také žida. Získáte tak přístup k mocným kouzlům proti svým nepřátelům - například obřízce nebo deseti ranám egyptským.  

2. Budete kamarádi s Ježíšem

south-park-the-stick-of-truth-game blisteredthumbs.net Poté, co při jednom úkolu naleznete Krista (schovává se v kostele), stanete se přáteli a dokonce si vás přidá na Facebooku! Také ho můžete povolat, aby vám pomohl v boji. Automatickou puškou, pochopitelně...  

3. Propracovaný soubojový systém

screen_Gamescom_5_116951 southpark.ubi.com Je kombinací hry na tahy a miniher, při kterých musíte ve správnou chvíli nebo pořadí mačkat tlačítka. Boje proto nikdy nejsou nuda.  

4. Fekální humor

dualshockers dualshockers.com Nebyl by to South Park, kdyby se v něm neobjevovaly všemožné nechuťárny. Mocná magie prdění je tím nejmírnějším příkladem. Garantujeme, že se u hry budete řezat smíchy každých pět minut.  

5. Pro fanoušky

ss-three_94245 southpark.ubi.com Celá hra je prošpikována odkazy na seriál, setkáte se proto třeba s panem Hankeym, panem Otrokem, mongolskými nájezdníky, profesorem Chaosem i mimozemšťany z vůbec prvního dílu.  

6. Nakopete zadek Alu Gorovi

2014-02-28_00012 arstechnica.net Bývalý americký viceprezident, který za své lži o globálním oteplování získal Nobelovu cenu míru, je ve hře popsán celkem věrně. Jako zakomplexovaný pologramotný pitomec. Až se s ním utkáte, dejte mu co proto.  

7. Mapa South Parku

rackcdn rackcdn.com Poprvé přesně víme, kde se co v South Parku nachází. Oficiální mapa za celou historii seriálu nevznikla, až teď.  

8. Kanada

doubleaardvarkmedia doubleaardvarkmedia.com Ve hře se také podíváte do Kanady. Ta je stejně jako v seriálu vyvedena ve zjednodušené a špatně animované grafice. Pohyb po její mapě pak připomíná hry z éry osmibitových počítačů.  

9. Nacistické krávy

misinformedbros misinformedbros.com Na farmě narazíte na kravičky, které propadly národnímu socialismu. Povykují na vás útržky projevů Adolfa Hitlera, takže je musíte zničit.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články