8 zákonů pouličního závodníka – G.cz
Vyhledávání

8 zákonů pouličního závodníka

Chcete závodit o čest, slávu nebo papíry v ulicích? Pokud nechcete být pro smích, řiďte se těmito zákony džungle!

   

1. Túrujte

gipasdhy giphy.com Všichni chtěji slyšet zvuk vašeho motoru. Vidíte hezkou holku? Vruuum! Děti na zastávce autobusu? Vruuum! Veverku a stromě?! VRUUUM! Ideálně se studeným motorem, to mají pohonné jednotky rády.  

2. Používejte odborné výrazy

Když se někdo přijde zeptat, co v tom máte, nahoďte vážný výraz a řekněte "Joo, mám tam VF247 a DT-3A7." Odpovědí vám bude uznalé pokývání hlavou, nikdo nemusí vědět, že jsou to kódy pro žárovku denního svícení a víčko nádobky ostřikovačů.  

3. Přijměte výzvy

gisdhy jj.am Pokud vedle vaší patnáct let staré (ale vyladěné) škodovky zastaví na světlech třeba Porsche, rozdejte si to s ním. Tady jde o čest! Až skočí zelená, je za vteřinu sto metrů před vámi, protože kýchl a omylem škubl nohou.  

4. Rozjíždějte se správně

Vytočit motor do běla, pustit spojku, protočit kola až pískají. Tedy, pokud máte alespoň nějaký výkon, v horším případě vám auto chcípne. Když ano...  

5. Laďte auto

vtec-meme-generator-why-because-ricer-7fce10 diylol.com Konstruktéři automobilek jsou trotlové a amatéři. Co o tom ví? Nejlépe své auto znáte vy a až se po vašem hrabání v motoru nerozjede, říkejte kamarádům, že "to máte rozdělaný." Klidně několik let po sobě.  

6. Opovrhujte policíí

Otravný fízlové. Co se do mě montujou, vždyť ty neony jsou super, křídlo tam bylo už když jsem to koupil od Vency odvedle z paneláku a technická je zbytečnost, vždyť to jede.  

7. Seďte správně

vik hdimge.com Ty nejdůležitější pozice jsou: Být nakloněný až k volantu a mít jednu ruku z okna. Je sice nutné sem tam pustit volant, abyste mohli řadit, ale to zmáknete. Druhý způsob: jedna ruka na volantu, druhá na šaltpáce, sedačka sklopená dozadu. Sice nevidíte, kam jedete, ale snížíte tak těžitě auta.  

8. Tahejte za ručku

Pořád. Neustále. I když jedete rovně, tak se totiž pozná, že máte ty správné závodnické geny. Až začnou házet zadní gumy kvůli vyhoblovaným ploškám, víte, že jste se snažili.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články