8 základních typů aktivistů – G.cz
Vyhledávání

8 základních typů aktivistů

Aktivisté jsou bohulibé bytosti, které to myslí upřímně a jdou do toho srdíčkem.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 27.8.2016, 17:48

Není však aktivista jako aktivista. Každý aktivista musí začít od nuly, než se vypracuje.

1. Aktivista začátečník

Mladý člověk, který bydlí u rodičů. Najednou zjistil, že nastolený řád světa je špatný a je třeba se proti tomu nějak vymezit. V první řadě neuškodí nechat si narůst plnovous, strniště anebo těch pár chlupů, co mu zdobí ksicht, nechat volně růst (platí i pro ženy).

Prvním krokem na dlouhé cestě k tomu stát se opravdovým aktivistou je samozřejmě v první řadě stát se veganem. Jak aktivista není vegan, cech aktivistů ho zavrhne.

2. Aktivista elév

Mladý člověk se zarostlým ksichtem se již odstěhoval od rodičů, bo to byli svině kapitalistický, korporátní zmrdi a systém je už dávno semlel. Nyní bydlí ve squatu nebo po kamarádech, kteří se zmohli již na vlastní špeluňku.

Ze stravy již odstranili veškeré živočišné produkty a kompostují v batohu. Začínají rozdávat na ulici letáčky typu „Kožich je vražda“ nebo „Strom je kamarád, ne nepřítel“.

3. Aktivista čekatel

Další krok pro aktivisty znamená, že se již etablovali do komunity místních aktivistů. Stále bydlí ve squatu, ale už tam mají koberec a kyblík, kam si chodí ulevovat. Svými exkrementy hnojí zahrádku před squatem, kde si pěstují bio rajčata.

Holdují měkkým drogám, ale nemají na ně peníze, tak mezi sebou alespoň často souloží, protože to je zadarmo. Aktivistky čekatelky často zabřeznou s pokročilým aktivistou (nemají na kondomy) a svým dětem dávají jména typu Láska, Bouře, Les nebo Větvička (Větvička Novák to ve škole nebude mít jednoduché).

4. Aktivista praktik

Konečně člověk dokázal, že je oddán věci a stal se opravdovým aktivistou. Nyní má možnost pracovat v neziskové organizaci, kde všem pracovníkům vaří biokafe z březové kůry a aktivně roznáší po městě letáky.

Aktivista praktik rovněž na centrále vyfasuje svůj první řetěz, aby se mohl v případě potřeby přivázat ke stromu, který chtějí dřevorubci pokácet.

Aktivista praktik kompostuje nejen v batohu, ale i po kapsách. Ze stravy vynechal všechny potraviny, které mají v názvu samohlásky a bydlí spolu s dalšími deseti aktivisty v pronajaté garsonce, kde jim neteče voda, protože voda je vražda a navíc nemají na vodu peníze.

5. Pokročilý aktivista

Pokročilý aktivista je již světem protřelý. Už několikrát ho museli hasiči sundávat ze střechy budovy, která měla být zbourána, ale on s tím nesouhlasil anebo ho vystříhávat z vagonu plného uhlí, do kterého se nechal svařit, aby tak protestoval proti fosilním palivům. Prostě je to už mazák.

Bydlí sám v garsonce spolu se svým kompostem. V neziskové organizaci zastává důležitější funkci a živí se pouze potravinami, které mají neutrální barvu a nemají duši.

6. Super aktivista

Tento aktivista již vede celou jednu neziskovku a má pravomoc zakládat další. Na protestních akcích je hlavním řečníkem a každý týden určuje téma. Tedy, proti čemu bude komunita protestovat a co se jim zrovna nelíbí.

Super aktivista bydlí v garsonce spolu se svým kompostem a dvěma rodinami uprchlíků, které si vyzvedl na centrále v Německu.

Super aktivista se živí pouze omítkou.

7 -8. Hyper mega aktivista

Hyper mega aktivista je člověk, který již zabil člověka, aby zachránil strom nebo mloka. Je to vyšší bytost a tak je rovněž v komunitě aktivistů vnímána jako nejvyšší morální autorita.

Hyper mega aktivista má na všechno své pohůnky, takže nemusí vlastně nic. Jednou za čas vymyslí, že bakterie mají právo na život.

Hyper mega aktivista souloží se svým kompostem a jednoho dne se stane velrybou.

7-8. Korporátní aktivista

Sedmá a osmá příčka se dělí, protože cesty od super aktivisty jsou dvě. Buď se může stát aktivista hyper mega aktivistou anebo korporátním aktivistou.

Korporátní aktivista je zmrd, který to z neziskovky dotáhl do nějakého velkého korporátu a pod záminkou ochrany životního prostředí lobbuje za vyšší zisky nejen korporátu, ale rovněž své. A to vše pod hlavičkou ochrany životního prostředí.

Bydlí ve vile. Má manželku, milenku, sporťák a vlastní tenisový kurt.

Jediný rozumný důvod, proč se vůbec stát aktivistou.

A TADY máte sedm důvodů, proč je masturbace lepší než být veganem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu