8 základních faktů o ženách, které vám budou k životu stačit – G.cz
Vyhledávání

8 základních faktů o ženách, které vám budou k životu stačit

Je pravdou, že toho o ženách příliš nevíme. Přestože bylo nalezeno několik kosterních pozůstatků žen z nedávné doby, které nám leccos poodhalily, stále je toho poměrně málo na to, abychom mohli dát jasné odpovědi na některé zásadní otázky.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.9.2015, 11:50

Ani dobové prameny, ve kterých byly nalezeny zmínky o ženách, nepřinesly nic nového a přelomového. Otázkou však je, zda toho opravdu o ženách potřebujeme tolik vědět. Vždyť k běžnému životu se ženou nám stačí znát těchto osm základních faktů.

1. Ženy mají vagínu

To je úplný základ všeho. Stěžejní informace o ženách je, že mají vagínu. Tento orgán nám mužům dozajista dokáže přinést řadu nevšedních zážitků. Nicméně je třeba brát na zřetel, že vagína nejen dává, nýbrž i bere. Je to dvousečná zbraň, se kterou je třeba zacházet obezřetně.

2. Ženy bývají každý měsíc na pár dnů ‚rozbité‘

Ženy v biologicky produktivním věku bývají každý měsíc na týden nepoužitelné. Říká se tomu menstruace a znamená to, že krvácejí z výše uvedené vagíny. Proslýchá se, že toto krvácení má počátek již ve starověku, kdy na zem sestoupil jeden z archandělů, aby si ‚odskočil‘.

Jelikož ale nechal na záchodě po vykonání potřeby zvednuté prkénko, seběhla se kolem něho smečka divokých žen a pro tento prohřešek nebohého archanděla ubila argumenty. Když se o tomto lynči dozvěděl Bůh, seslal na celé ženské pokolení kletbu. Od té doby každá žena jednou měsíčně krvácí.

3. Hlavně po sobě na záchodě nenechávejte zvednuté prkénko

Abyste nedopadli jako nebohý ten archanděl, raději po sobě na záchodě nenechávejte zvednuté prkénko. Ženy totiž zvednuté prkénko berou jak akt agrese a přecházejí do protiútoku. Nestojí to za to. Uděláte nejlépe, když prkénko k míse něčím přilepíte, a když půjdete močit, tak si prostě budete sedat.

4. Nekrmte ženy po půlnoci

V žádném případě nedávejte ženám potravu po půlnoci. Žena si od vás potravu vezme a zhltne ji, jenomže hned další den ráno vám to bude vyčítat a prohlašovat, že je tlustá. V případě, že jí její tezi o její tloušťce potvrdíte, čeká vás hysterický výstup, křik, jekot a patrně budete napadeni jejími pěstičkami za svou drzost. Jestliže naopak ženě řeknete, že tlustá není, čeká vás hysterický výstup, křik jekot a pěstičkami budete napadeni rovněž, poněvadž nejste upřímní. Tak jako tak nemůžete vyhrát – a předejít se tomu dá pouze tak, že ženu nebudete po půlnoci krmit.

5. Ženy se shlukují do stád

Žena je společenský tvor, který pro svůj život potřebuje kolektiv. Svůj kolektiv si pečlivě vybírá z jiných žen, a vytvářejí tak spolu různorodá společenství. Nejčastěji bývá stádo / tlupa / houf / hejno žen spatřeno například v kavárně, u kadeřníka nebo na ulici s kočárky. Pokud je žena ve stádě, cítí se silná a není záhodno se k ní přibližovat nebo ji vyrušovat.

Ženy svá stáda často opouštějí a hledají si jiná, neboť v nich vznikají konflikty, kdy si ženy pomlouvají účesy, postavy a navzájem proti sobě intrikují.

6. Ženu lze nalákat na blýskavé předměty

Pokud si děláte na ženu zálusk, stačí před ní zamávat zlatým prstenem či diamantem a je vaše. K čemu jí využijete, je už jen na vás, ale pamatujte, že žena se příliš nehodí na štípání dřeva ani opravu poličky. Odborníci většinou doporučují používat ženu coby doplněk.

Pokud nemáte zlatý prsten či diamant, lze ženu nalákat na kabelku či boty. Pamatujte, že čím levnějším předmětem budete ženu lákat, tím sešlejší a zoufalejší ženu nalákáte.

7. I ženy vyměšují

Ačkoliv se může zdát, že ženy na velkou nechodí a přijímanou potravu uvnitř v těle mění na vonnou duhu, opak je pravdou. Na rozdíl od mužů však o tomto ženy nemluví a mají to jako takové své tajemství. Traduje se, že ženský exkrement je v barvě lila, ale tuto verzi zatím nebyl schopen nikdo jasně prokázat.

8. Ženy mohou mít orgasmus

Na začátku dvacátého století pozoroval vědecký tým sira Arthura Douglese z Univerzity v Yorku při běžném čipování žen u jednoho čipovaného vzorku nezvyklé chování. Tento vzorek byl poslán dále na analýzu, kde se zjistilo, že správnou manipulací dokáže žena dosáhnout orgasmu. Sir Arthur Dougles tento objev představil veřejnosti na světovém veletrhu zdraví v Londýně v roce 1908.

Na základech práce sira Arthura Douglese o ženském orgasmu vyvodil v roce 1932 antropolog Justin Walhberg závěr, který podložil několika důkazy, že při správném zacházení může mít žena opravdu orgasmus, akorát je to natolik namáhavě a pracné, že to za to nestojí.

O ženách toho sice moc nevíme, ale víme úplně přesně, ZA CO utrácejí peníze.

Podobné články

Doporučujeme

Další články