fb pixel 8 věcí, kvůli kterým chuděra Andrej Babiš zůstává agentem StB – G.cz
Vyhledávání

8 věcí, kvůli kterým chuděra Andrej Babiš zůstává agentem StB

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Podle informací, které poskytl týdeník Respekt, se Evropský soud pro lidská práva rozhodl, že Andrej Babiš zůstane v registru agentů StB. Ačkoliv český premiér tvrdil, že všechny soudy vyhrál, zdá se, že opak je pravdou a Babiš je soudy uznaným estébákem, což samozřejmě nikomu nevadí, protože preference mu díky tomu porostou, a navíc všichni už dávno ví, že za to, že je politik v registru, stejně může těchto 8 faktorů...

Dirk Diggler
Dirk Diggler 11.12.2018, 11:37

1. Zákeřné načasování

Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku si naschvál vybral předvánoční čas, jelikož má Andrej Babiš spoustu práce s nakupováním dárků, vybíráním vánočního stromku a zdobením svého sídla ozdobami, takže se nemůže bránit.

2. Kampaň

Jedná se o na zakázku objednané rozhodnutí Evropského soudu, které zaplatili čeští mafiáni, aby očernili Babišovo dobré jméno.

3. Účelovka

Tradiční a takzvaně demokratické politické strany se proti Babišovi spikly a vytvořily tlak na Evropský soud pro lidská práva, který nakonec rozhodl v jeho neprospěch.

4. Prolhaní novináři

Nevadí, že náš premiér vlastní a ovládá polovinu médií v Česku, protože i tak je v nich až dost zákeřných a prolhaných novinářů, kteří dlouhá léta píšou o tom, že Andrej Babiš je bývalým agentem StB. I oni za to mohou.

5. Lidé, kteří nevolili hnutí ANO

I ti jsou přímými viníky toho, že si Evropský soud myslí o Babišovi, že byl v StB. Kdyby tito lidé volili hnutí ANO, tak mohlo mít ústavní většinu, což by urychlilo privatizaci ČR.

6. Nedostatek rozdaných koblih

Za ta léta už jsou lidé v Česku koblihami doslova přesycení. Navíc nyní před Vánocemi by to chtělo nějakou změnu. Třeba svařák nebo vánoční cukroví.

7. Kmenta

Tento vyžraný novinář, který bral v Mafře 80 tisíc měsíčně, rozhodně může za to, že se Babiš dostal do seznamu StB. Napsal o něm dokonce knihu Boss Babiš, která pojednává o jeho osobě.

8. Kalousek

Všudypřítomné zlo, které škodí kudy chodí. Miroslav Kalousek je černá ruka české politiky, která za ty roky nakradla miliardy, a určitě měla vliv na Evropský soud ve Štrasburku.

A tady čtěte, že měl kníže Karel Schwarzenberg 81. narozeniny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články