fb pixel 8 věcí, které vám zaručeně zničí Vánoce – G.cz
Vyhledávání

8 věcí, které vám zaručeně zničí Vánoce

Vánoce jsou příjemné svátky plné klidu a pohody. Respektive alespoň se tak tváří. Člověk by měl nasát tu vánoční náladu, hodit se do klidu a všechno si to pořádně užít.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.12.2017, 08:44

I přes všeobjímající pocit krásna a lásky jsou tu však stále různé nástrahy, které vám mohou Vánoce znepříjemnit.

1. Nedostanete žádné dárky

Sice máme hubu plnou keců o tom, jak jsou Vánoce svátky hlavně o rodině a dobré náladě, ale ve skutečnosti jde především o dárky. Na Vánoce chceme dárky. Chceme jich hodně. Když žádné dárky nedostaneme, jsou to potom smutné Vánoce. Pokud nedostaneme žádné dárky, znamená to nejen to, že nás nikdo nemá rád, ale hlavně, že nebudeme mít nové kraviny, které budeme pár týdnů používat a potom je vyhodíme anebo prodáme.

2. Někdo vám řekne, že Ježíšek není

V moment, kdy se člověk dozví, že Ježíšek není, a tím pádem nenosí dárky, končí pro dotyčného Vánoce. Dříve nebo později se to dozví každý (Kromě kardinála Duky. Tomu se to všichni bojí říct). Pokud jste se to dozvěděli až nyní z tohoto článku, tak nám bylo potěšením zničit vám Vánoce.

3. Udusíte se kostí z kapra

Je na povážnou, jaké tradiční jídlo k Vánocům máme. Kapr je jedna z nejhorších ryb vůbec. Všichni kapři, které si o Vánocích můžeme koupit, jsou v tom lepším případě krmeni granulemi a jsou cítit bahnem z chovných rybníků. Běžný smrtelník, který není rybář, se k poctivému kapru ulovenému někde z řeky, který se celý život krmil škeblemi a přírodní potravou, nikdy nedostane.

Navíc to má milion kostí. Co to je za maso? Je to hnusný, smrdí to bahnem a musí se to jíst pomalu a po titěrných kousíčkách, abyste nespolkli kost. Beztak ji spolknete. O tom jsou přeci Vánoce. O tom jet na pohotovost.

Proč není tradiční vánoční jídlo prase?

4. Budete v práci

Nic o Vánocích nenasere tak, jako být v práci. Zdravíme tímto všechny lékaře, hasiče, policisty a podobně, kteří na Štědrý den zkejsnou v práci. Vážíme si vaší oběti. Jste jako Ježíš, který se pro nás rovněž obětoval.

5. Tři oříšky pro Popelku

Nejprofláklejší pohádka, která podle ředitelů vysílání televizních stanic k Vánocům prostě patří. Každý ji viděl už stokrát, všichni ji už nesnáší, ale stejně ji budou vysílat a my se na ni budeme dívat. Patří totiž k Vánocům stejně jako Mrazík nebo Sám doma.

Jednou přijde doba, kdy na Vánoce v televizi Popelka nebude, a tím samozřejmě Vánoce skončí.

6. Nevěra

Docela dost nalomí vašeho vánočního ducha, když přistihnete svou manželku, jak si to pod stromečkem rozdává se Santa Clausem. Kdyby alespoň s Ježíškem, ale ona prostě musí tu americkou svini dotáhnout až k vám domů, a tím zničit tradice.

7. Zranění během vánočních tradic

Poleptání olovem při lití olova. Vypíchnutí oka letícím střevícem při jeho házení. Smrt vyhladověním při držení půstu, aby člověk viděl zlaté prasátko. Vánoční tradice totiž s sebou nesou i značná rizika a lidé by měli být opatrní.

8. Rakovina

Jestliže vám diagnostikují rakovinu, jistě vám to zkazí Vánoce.

A tady se můžete podívat na 19 vlastnoručně vyrobených vánočních dekorací, které jen tak nikdo nemá.

Podobné články

Doporučujeme

Další články