8 věcí, které provádíte v opilosti a druhý den jich zatraceně litujete – G.cz
Vyhledávání

8 věcí, které provádíte v opilosti a druhý den jich zatraceně litujete

My litujeme skoro pořád, každý den.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 21.3.2014, 18:55

1. Neodhadnete správnou míru

wolf tumblr.com Už to začíná tím, že na sedm piv se rozhodnete dát si ještě panáčka rumu/vodky/čehokoliv. Nebude pouze jeden - jste v háji. I váš zdravý úsudek. Takže vás třeba může napadnout se ten kousek domů svést autem - největší kravina, která vám mohla prolézt mozkem.  

2. Vymýšlíte si a melete naprosté blbosti

wolf tumblr.com Melete debility o mimozemšťanech, živém Elvisovi,  o brzy znovu ruském Krymu. Když je to extrémně nahlas, tak si z vás číšník a další štamgasté ve vaší hospodě budou pěkně dlouho utahovat. I ta holka/ kluk, co s vámi celou dobu trpělivě seděl/a Skvělý.  

3. Děláte překvapení svým kamarádům

wolf tumblr.com Taková, že jim třeba na schodech skočíte rozverně na záda. Oba dva ztratíte rovnováhu a strašně si rozbijete hubu. Vypadáte hrozně, minimálně na odvoz na pohotovost, ale vám to přijde jako pekelná sranda a hrozně se smějete. Smích vás přejde ráno pohledem do zrcadla. Merde.  

4. Používáte svůj mobil

wolf tumblr.com Měli byste si ho na těch pár hodin minimálně vypnout. Taxi vám tak jako tak mohou zavolat pinglové. Proč si vypnout telefon, má velmi dobrý důvod. Nikomu nebudete volat/psát otravné opilé smsky. Nejčastěji si takhle vybereme své ex, milence/milenky, kamarády, pro které máme slabost. Píšete jim o sračkách, které vás zrovna trápí a nějak se jich týkají. Dělá to každý, vážně. I vy. A je to zatraceně trapné, protože oni stoprocentně podle došlé zprávy poznají, kolik promile vám zrovna protéká žilami.  

5. Neodhadujete vzdálenost

wolf tumblr.com Po kalbě se vám zdá, že můžete v pohodě dojít domů po svých a můžete se vykašlat na taxíka nebo hledat nočku. Vždyť je to jen kousek! Ne, nepřemýšlejte o tom a pokud nemáte byt za rohem od hospody, raději aspoň zkuste tu nočku. V pangejtu nás už skončilo dost.  

6. Sázíte se

wolf tumblr.com Alkohol je mocná zbraň. V opilosti se necháme ukecat k naprosto čemukoliv. Jdete otravovat strážníky debilními kecy, blejt na drahé BMWčko, které omylem parkuje v blízkosti vaší hospody, dokážete tohle a tamto... Co se vám rozhodně může povést, je sám sebe nějakým způsobem zmrzačit. Stejně jako u bodu 3.  

7. Provozujete sex

wolf tumblr.com Neplánovaný, na toaletách, za letních měsíců někde v parčíku. Většinou to dopadne fakt špatně - jste velmi opilí a ta nadrženost má jen chvilkové trvání. Nakonec zjistíte, že se to nelíbilo ani vám, ani té náhodné druhé polovičce. Pokud jste zapomněli na existenci kondomů, je tu možnost, že za pár měsíců budete pěkně v háji.  

8. Vracíte se domů

wolf tumblr.com Je to sice trochu v rozporu s předešlými body, ale věřte tomu - děláte to špatně. Neměli byste se vracet domů ve stavu, který by se dal označit jako "úplně na sračky". Vaše přítelkyně, přítel, manželka, manžel, otec, matka - ti všichni, co vás spatří ve dveřích, puknou vzteky. Samozřejmě na vás čekali, aby věděli, že jste se v pořádku dostal do své postele. Vy jste tak nasátí, že se s nimi nehodláte bavit, jen toužíte se dostat do ložnice a ve spánku si zeblít matraci. Případně se pozvracíte před osobou, se kterou domácnost sdílíte. Cestou do postele něco zničíte - lampu, věšák, rozkopete židle - protože vám to stálo v cestě. Ráno se probudíte a společné prostory budou v nezvyklém, polozborceném stavu. Navíc osoba, se kterou tuto klícku obýváte, vás bude do krve nenávidět.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články