fb pixel 8 typů lidí, na které narazíte na každé oslavě v hospodě – G.cz
Vyhledávání

8 typů lidí, na které narazíte na každé oslavě v hospodě

Je jedno, jestli je to oslava narozenin, narození dítěte, slučák anebo jenom klasická páteční kalba. Pokaždé, když se sejde v hospodě u stolu více lidí, najde se mezi nimi několik základních typů.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.5.2018, 15:13

Jaké to jsou?

1. Týpek, co se směje vlastním vtipům

Nemáte ho moc rádi. Ostatně nikdo ho nemá moc rád, ale vždycky se k podobným akcím nachomýtne. Jedná se o neuvěřitelně upovídané individuum, které sází jeden vtip za druhým. Smutné na tom je, že se svým vtipům směje jenom on a nikdo jiný.

Je zajímavé, že dotyčný to nikdy nevzdá a i když se jeho vtipům nikdo nesměje, pořád tam tlačí další a další.

2. Zamlklý chlap, který nakonec předvede jednu jedinou věc, která udělá večer nezapomenutelným

S nikým se moc nebaví. Občas jednoslovně někomu na něco odpoví, jinak jenom sedí a chlastá. Vlastně jen zabírá židli. Nicméně tento člověk, se kterým nikdo moc nepočítá, v jednu chvíli udělá něco, z čeho všem ostatním spadne brada. Například začne chrlit oheň, porve se s číšníkem anebo na záchodě zapálí pisoár.

3. Někdo, kdo pořád zve všechny na panáky

Tento člověk většinou na oslavě nemá dlouhého trvání. Buď střídavě chodí se všemi na bar na panáka anebo je prostě rovnou objednává ke stolu. Pokud někdo panáka odmítne, tradičně zavrávorá a žvatlavě ze sebe vysouká: „Ty vole neser a hoď to tam.“

Tento nešťastník po pár hodinách zeblije záchod, načež usne na kachličkách.

4. Někdo, kdo se ožere a usne

Většinou je to ten, kdo všechny zval na panáky, nicméně to může být taky jeho oběť. Čím déle akce trvá, tím je větší šance, že to někdo zalomí. Opilým a spícím lidem ostatní posléze škodí. Největší legranda je popsat ho lihovkou.

5. Zoufalec, který zkouší sbalit jakoukoliv ženu u stolu

Je mu hodně přes třicet a pořád je single. Říká, že je single rád a dobrovolně, ale jeho pokřivený obličej, srostlé obočí a skutečnost, že to je nudný kokot, dává tušit, že nemluví tak úplně pravdu.

Tento zoufalec posléze posilněn alkoholem postupně a systematicky obchází všechny ženy u stolu ve snaze nezemřít sám samotinký.

Když se mu zadaří, tak zlomí tu nejvíc opilou ženu a posléze s ní stráví v kabince na hajzlu romantickou půlminutovku. To je tak všechno. Příští den se dotyčná žena bude několik hodin sprchovat, aby umyla tu hanbu, a tím to hasne. Žádná velká láska na dotyčného nečeká.

6. Ženy, které se baví o ženských věcech

Jestliže na nějakou oslavu do hospody přijde žena, instinktivně se pohledem snaží u stolu objevit další ženu. Je to totiž důležité, aby si mohly spolu povídat o nehtech, vlasech a menstruacích.

Možná to zní trochu jako stereotyp, ale je to tak. V případě, že muž s sebou vezme do společnosti svou partnerku, tato se na místě ihned shání po ženách a následně muži vyčítá, že tam je jediná holka. To je jasné znamení, že ženy potřebují být ve stádu. Samotné se cítí zranitelně.

7. Někdo, kdo nevíte, jak se jmenuje, ale pořád se s vámi chce bavit

Na každé oslavě narazíte na někoho, koho znáte jen tak jakože z dřívějška od vidění. Vůbec nevíte, jak se jmenuje, ale z nějakého důvodu si s vámi pořád povídá. S rozhovoru s ním pro vás neplyne žádný prospěch, jelikož dotyčného uvidíte asi zase až na jiné oslavě. Pokud si nesednete vedle něho, už se s ním vlastně nikdy v životě nebudete bavit.

8. Někdo, koho nikdo nezná

Jeden z vašich přátel dotyčného potkal na baru, tak ho přizval ke stolu, kde s ním chvíli popíjel a hovořil. Tento váš kamarád ale musel jít domů, takže odešel a cizího člověka zanechal u stolu s vámi všemi. Cizí člověk nechce odejít a pořád tam sedí a chlastá. Všem je blbý mu říci, ať jde do prdele, takže tam bude sedět bůh ví jak dlouho.

A TADY máte 10 druhů českých hospod a 10 typů holek, co tam sbalíte.

Podobné články

Doporučujeme

Další články