8 typů exotů, které potkáte na českých dálnicích – G.cz
Vyhledávání

8 typů exotů, které potkáte na českých dálnicích

Jako kdyby nestačilo, že naše dálnice vypadají jako po kobercovém bombardování. Jsou na nich také... tito lidé! Hrůza!

1. Zapomětlivec

giphasdy giphy.com Hrne si to kilopade v rychlém pruhu a padesát metrů před exitem zjistí, že by tedy vlastně chtěl odbočit. Dup a brzdy, šup mezi kamiony, bum do auta, které se stihlo včas a správně zařadit do správného pruhu.  

2. Vztekloun

gipshadhhy 4gifs.com Pošle to před vás v poslední chvíli a vy na něj zatroubíte. Nebere to jako upozornění na nebezpečnou situaci. Myslí si, že jste ho tůtnutím označili za zplozence smrduté opice a polodementního leguána. Na příští benzínce vám přijde sdělit své rozladění nad celou situací.  

3. Chcípák

giafdaphy giphy.com Myslí si, že když uhnete do pomalejšího pruhu, vzdáváte se - je to jasná výzva k předjíždění. Podřadí, dupne na to, z jeho pomalé plečky se odlupují plechy a předjede vás. Jeho blažený obličej protáhnete, když se kolem něj v příštím kopci proženete jen proto, že jste si protahovali kotník.

4. Osvětlovač

gipadfghy giphy.com Nechceš uhnout? A co na tom, že předjíždíš pomalejší auta nebo kamion? Dálková světla do zpětného zrcátka, to tě naučí! Zvlášť dobré, když je tma, v tu chvíli oslněný řidič nevidí nic a logickou reakcí je zpomalit. Což jsou špatné zprávy pro osvětlovače, který mu většinou visí pár nanometrů za zadkem.  

5. Angličan

Britů v autech s českými značkami jezdí na našich dálnicích hodně. Zapomněli, že na rozdíl od jejich domoviny je levý pruh rychlý a pravý pomalý. Když je po pár kilometrech s velkým sebezapřením podjedete, tváří se stejně vyděšeně a znechuceně, jako kdybyste plácli jejich prababičku po zadku.  

6. Privilegovaný

giFSASphy giphy.com Kolona? Jaká kolona? Vždyť je tu jeden volný pruh, co na tom, že za plnou čárou a slouží sanitkám. Odstavný pruh je lákadlo, kterému jen tak někdo neodolá. Ok, chápeme, že pokud máte auto bez klimatizace a plné plačících dětí, které nesnesou čtyřicetistupňové vedro, zkusíte projet co nejrychleji k nejbližšímu exitu, ale nikdo jiný se nemá v této části dálnice co motat. Ti otrlejší zkusí následovat cestu houkající ambulance, které kolona pracně udělala cestu.  

7. Persona non grata

giphazAhy gifbin.com Kde se tu vzala tak krásná a rovná silnice? Sakra, to si přímo říká o výlet na kole nebo tůru s batůžkem. Ale počkat, co tu dělají ta jedoucí auta? Volejte policii, jezdí moc rychle a nenechají mě přejít na druhou stranu!  

8. Přísavka

tumblr_m9mpv9VLeG1rcjztjo1_1280 http://24.media.tumblr.com Chce vaše zadní partie. Chce se jich dotknout, být jim na blízku, obdivuje je a nechce se jich vzdát. Možná si myslí, že za vámi jede v aerodynamickém pytli a ušetří pár deci benzínu či nafty, ale jde o obyčejného zadkového fetišistu.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články