8 tipů na vánoční dárky od moderního fotra – G.cz
Vyhledávání

8 tipů na vánoční dárky od moderního fotra

Vánoce už buší na dveře a proto není nasnadě zahálet a fofrem nakupovat dárky.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.12.2015, 18:50

Ačkoliv praví mazáci nechávají nakupování dárků na 24. prosince, není to disciplína pro každého a spíše doporučujeme dárky nakoupit s lehkým předstihem.

Víte, co budete kupovat? Ne? Tak v tom případě mám pro vás pár tipů.

1. Deníček moderního fotra

Nejzásadnější knížka s dětskou tematikou od dob Honzíkovy cesty. Ideální dárek pro životní idealisty a nadšené snažilky, které se pokoušejí o to, nechat se zbouchnout.

Knížka je velmi humorná a má žánrový přesah. Své si zde najdou jak milovníci červené knihovny, tak rovněž obdivovatelé cestopisů nebo dětských říkanek. Knížka není vhodná pro literární pozéry.

Známý český literární kritik Tomáš Cepelka o knize napsal: „Co? Tu knihu jsem nečetl. Ani jsem o ní neslyšel.“

Knížku si zakoupilo již 25 000 lidí. A věřte, že 25 000 lidí se nemýlí.

2. Deníček moderního fotra 2

Nejzásadnější knížka s dětskou tematikou od doby Deníčku moderního fotra 1. Ideální dárek pro toho, kdo má již první díl. Pokud první díl nemá, kupte mu rovnou dva díly.

Knížka má pevnou vazbu, takže s ní můžete podložit viklající se stůl anebo s ní odhánět dotěrný hmyz. Můžete si jí rovněž přečíst.

Knížku si zatím nekoupilo 25 000 lidí.

3. Ruční lupa s osvětlením

Nemáte ponětí, co byste mohli dát babičce nebo dědovi? Dejte jim ruční lupu s osvětlením. S největší pravděpodobností mají prarodiče problémy se zrakem, takže tímto dárkem je znovu nakopnete do čtení. Díky ruční lupě s osvětlením si budou moci pročítat Deníček moderního fotra celý dlouhý den.

4. Umělá vagina

Pokud máte kamaráda, který je nevzhledný, odpudivý, smrdí, je plešatý, má křivé zuby a tak nějak nehrozí, že by si v dohledné době našel nějakou ženu (anebo zaplatil, protože na světě neexistuje tolik peněz), tak s ním buď přestaňte kamarádit, jelikož vám kazí image anebo mu kupte umělou vaginu a poraďte mu, ať se s ní doma zamkne a už nikdy nevychází. Všichni tak budou spokojeni.

5. Složte básničku

V materiálně pojaté době, bude složení básničky k Vánocům opravdu něco mimořádného. Nejen, že ušetříte, ale obdarovaného zaskočíte. Po přečtení básničky se usměje a bude se dožadovat opravdového dárku. On ale už žádný dárek nedostane. Bude to úplné vánoční překvapení. Ideální dárek pro malé dítě, které chtělo k Vánocům akční figurku s odejímatelným raketometem na dálkové ovládání. Dostane básničku, bude řvát a půjde brzy spát. V dospělosti vás za to šoupne do nejlevnějšího domova důchodců.

6. Pobyt u moře

Pošlete své blízké v lednu k moři. Zpočátku budou možná skeptičtí, ale když se jim to rozleží v hlavě, jistě je ten nápad nadchne. Řeknou si, že slunné pláže, teplý vzduch a exotika je vlastně stokrát lepší než ta naše zachmuřená nemastná a neslaná zima. Jaké bude jejich překvapení, až zjistí, že dostali pobyt u moře v Německu anebo Polsku.

7. To co si přejí

Zajímavá varianta. Zeptejte se toho, komu chcete dát dárek, co by chtěl k Vánocům. On vám prozradí, co by chtěl a vy mu to koupíte. Možná tím odpadne ten prvek překvapení, ale zase aspoň nevyhodíte peníze za nějakou kravinu, kterou dotyčný nikdy nepoužije.

8. Strašilka

Zajímavá možnost pro milovníky zvířat. Dávat k Vánocům například štěně, to se moc nenosí. Takové velké zvíře není jako dárek vhodné. Nicméně strašilka je jako dárek parádní. Nic to neumí, nic to nepotřebuje, jenom se to pověsí na větev a dělá to děsný kamufláže. Žere to listy, a když to chcípne, tak to ani nepoznáte, protože nebudete vědět, co je větev a co strašilka.

A TADY máte 11 věcí, které okamžitě vyškrtněte ze svého seznamu vánočních dárků

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu