8 tipů, jak celému světu ukážete, že jste mistři humoru a neuvěřitelní čtveráci. Jo a taky kreténi – G.cz
Vyhledávání

8 tipů, jak celému světu ukážete, že jste mistři humoru a neuvěřitelní čtveráci. Jo a taky kreténi

Možná to znáte. Jste děsně moc vtipní. Váš smysl pro humor je natolik bombastický, že o něm musíte informovat své okolí. Jako aby všichni viděli, jací jste čtveráci a veselá kopa.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 11.6.2018, 08:13

No jo, ale jak na to. Ještě že tu jsou trička s potiskem a vtipné odznáčky, které vám s tím pomohou. Navlékněte na sebe humorné tričko, na hruď si připněte třeskutě vtipný odznáček. Tím dáte všem jasně najevo, že přes humor jste tu odborníkem právě vy.

1. Trhač bránice pro ženy

Jestliže jste žena, která má smysl pro humor, tento odznáček na vaší hrudi nemůže chybět. Ukážete, že si dokážete udělat srandu sama ze sebe. Nevadí, že nejste blondýna. Důležité je, že pořád udržujete naživu vtipy o blondýnách, které nás všechny přežijí. Na začátku totiž nebylo nic. Potom byl vtip o blondýnách a až potom Bůh stvořil svět.

2. Humorné placky pro něho i pro ni

Když se něco jmenuje humorná placka, tak nemůžete sáhnout vedle. Touto plackou na večírku odrovnáte úplně každého a lidé se budou vašemu smyslu pro humor doslova klanět. Jakmile si nasadíte jeden z těch odznáčků, Petr Rychlý zemře, protože už nebude mít pro co žít. Naprosto ho zastíníte.

3. Female Body Inspector

To je úplný základ každého děsně moc vtipného vtipálka. Je to mantra všech čtveráků. Svatý grál. Vezměte si na sebe tohle tričko a do pěti minut dostanete v TV Barrandov vlastní humoristicky laděný pořad.

4. Sada pro děsně vtipnou ženu

Tohle je už ale opravdu pro ty nejvíc vtipné ženy. Tato celá sada s tričkem a dvěma odznáčky vám otevře dveře do světa opravdových komiků.

Pokud si na sebe vezmete všechny tyhle věci, dáte tak společnosti jasný signál, že ženy ještě nejsou na emancipaci připravené a jejich místo je v kuchyni u plotny.

5. Neotřelý alkoholový humor

Humoru o alkoholu není nikdy dost. Je stále svěží a aktuální. Je originální. Nikdo nikdy ještě neslyšel nic podobného, co je napsáno na tomto odznáčku.

Tento odznáček se hodí připnout na ošoupanou džínovou bundu. Nezapomeňte si zastrčit triko do kalhot.

6. Lidský humor

Máme tu další odznáček, ve kterém se kloubí takové to lidské hřejivé teplo, vlídný a originální humor a náznak nutkavé potřeby. Potřeby člověka, který si připne tento super odznáček na hruď, umlátit něčím kovovým, aby se netrápil.

7. Triko všech trik

Tohle je možná ještě o něco víc než Female body inspector. Pivo dělá hezká těla. K tomu snad už nejde nic napsat. Tady bylo dosaženo komediálního Olympu.

8. Odznáček SPD

Naprostý strop ve světě odznáčků. Odznáček SPD dává na odiv nejen váš smysl pro humor, ale rovněž to, že máte vystudovanou vysokou školu života, používáte selský rozum, nemáte rádi islám a nejste rasisti, ale ty zasraný cikány byste nejradši nahnali do plynu.

A tady máte deset ubohých vtipů, kterým když se zasmějete, půjdete do peklíčka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články