8 stupidních mýtů o mužích, kterým ženy pořád věří – G.cz
Vyhledávání

8 stupidních mýtů o mužích, kterým ženy pořád věří

Je na čase si vyjasnit několik blbostí o mužích, které ženy berou za jasná fakta. Připravte se, budete ohromeny...

   

1. Chceme vás objet

984 www.gifbay.com Stačí pozdravit, koupit panáka nebo podržet dveře, a hned je tu onen známý opovržlivý výraz: "To bys chtěl, blbečku, co?" Navzdory vašim představám ovšem mužský zájem nebo slušnost automaticky neznamenají, že už vidíme "kocoura v troubě".    

2. Líbí se nám každá

114 www.reddit.com Klasické přísloví "viděl jsem lepší, spal jsem s horšíma" je tak pro zasmání k pivu. Pochopte, že máme různý vkus - ani podle objektivních měřítek vtipná, chytrá a pěkná holka nás totiž v širším pohledu nemusí absolutně zajímat.    

3. Nemáme slabší chvilky

335 www.reddit.com A pokud ano, tak jsme labilní nebo zženštilí. Kdepak. I na chlapa to občas přijde, třeba když má rýmičku, sleduje dojemný válečný film nebo dostane basketbalovým míčem mezi nohy. Akorát že momentální slabosti neventilujeme na veřejnosti - proto je tak překvapivé, když je žena vidí.    

4. Jsme prasata

64 collection-of-gifs.tumblr.com Představujete si pánský bejvák jako páchnoucí skládku s půl roku starými ponožkami pod gaučem, dřezem plným neumytého nádobí a koupelnou plnou roliček od toaletního papíru? Ani omylem. Občas máme punkové období, kdy na úklid není čas, ale rochnit se ve vlastním bordelu - to lidská bytost nedělá.    

5. Neumíme se o sebe postarat

16849 fifa-rager.tumblr.com Historka ze života: Kolegův tchán se vzbudil v šest ráno, jeho paní spala. Hodinu chodil jako tygr v kleci, ale nakonec ji musel vzbudit, aby mu udělala snídani. Na otázku proč s nechápavým výrazem odpověděl - "A co jinýho sem měl dělat?" Tahle doba jasně rozdělených rolí skončila, normální současný muž si uvaří, vypere, uklidí, vyžehlí. Umí všechno.    

6. Všichni žereme sport

617 daleconcomba.com Jistě, muži jsou soutěživí a sport mají rádi, ale to, že se občas koukneme na fotbal nebo rallye, ještě neznamená, že jsou pro nás nějak důležité.    

7. Nenecháme si poradit

549 maudit.tumblr.com Jak od koho a v čem. Takřka výhradně ve věcech, které pro nás nejsou žádným jiným způsobem řešitelné. Abychom uvedli příklady ze skutečného života, zeptáme se, třeba jak zneškodnit tikající bombu, ale na cestu do 10 kilometrů vzdálené vesnice ne. Jasné?    

8. Musíte nás měnit

23354 www.reddit.com "Já z něj vychovám slušnýho člověka!" Potřeba žen měnit muže k obrazu svému je naprosto nepochopitelná - když nás chcete měnit v něco, co nejsme, proč jste si s námi začínaly?  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články