8 párů, které všichni hluboce nesnášíme – G.cz
Vyhledávání

8 párů, které všichni hluboce nesnášíme

Chodit s někým je přeci děsná otrava. Nejlepší jsou nárazové známosti na jednu noc. Být single je cool a nikoho kolem přitom neotravujete milostným cvrlikáním.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 12.4.2014, 15:59

1. Okázale zamilovaný pár

collegetimes com Dvojice nadržených magorů, kteří se nemohou navzájem vyřádit za dveřmi svého hnízda lásky. Divoce se líbajíce je vidíte na školních chodbách, po parcích, všude. Jejich vzájemná výměna slin vás vážně nezajímá, ale oni to dělají tak okatě, že si jich nemůžete nevšimnout. Vypadají, jako kdyby si navzájem chtěli sníst všechno maso z tváří. Fuj.  

2. Uřvaný pár

cute-when-jealous Tihle "zamilovaní" magoři si rádi vyřizují své spory na veřejnosti. Jsou-li to vaši přátelé, cítíte se s nimi trapně a příště si dobře rozmyslíte, jestli s nimi zase někam vyrazíte.  

3. PERFEKTNÍ pár

tumblr comm Tím míníme naprosto perfektní. On jí pravidelně překvapuje kyticí růží, ona vypráví všem svým kamarádkám, jak skvělý sex spolu mají i po třech letech známosti, furt se na sebe zamilovaně kření, tulí, cicmají. Je vám z toho zle.  

4. Bumerangový pár

tumblr_inline_mvnnzs9E1j1rh8ibt Tento druh vám leze na nervy neustálými updaty svých facebookových statusů: Ve vztahu/Svobodný. Neustále se rozchází, ale o dva dny později jsou zase v pohodě a spolu. Ona přísahala, že už to s ním nadobro ukončí, ale na příští párty si toho blbečka zase přitáhne s sebou. On tvrdí, jak ho zase s někým podvedla, ale stačí pár hodin a jsou zase spolu. Nevěříte vlastním očím, máte za přátele úplné magory.  

5. Online pár

tumblr com Neustále si vyznávají lásku extrémně infantilními způsoby na svých profilech na sociálních sítích. Nezajímá je, že to trapné cukrování vidí všichni jejich přátelé. Někdy i přitvrdí - sdílejí photoshopem vyšperkované společné fotografie z parčíku doplněnou srdíčky, duchaplnými nápisy a vy už prostě nemůžete, třísknete svým notebookem a slíbíte si, že až se za chvíli uklidníte, tyhle dva šílence si mažete z přátel.  

6. Děvkoidní pár

563806 Tohle je extrémní případ - ona podvádí jeho, on zas ji. Jednou za čas se to na ně provalí, popláčou si na rameni, ale zůstávají spolu dál, po nějaké době znovu jedou v těch starých kolejích. Tohle prostě nechápete.  

7. Pár ignorantů

giphy Nikdo kolem je nezajímá, jen jejich vzájemná společnost je pro ně vším. Dřív byli normální a na srazech a pitkách s nimi byla sranda. Přemýšlíte, jestli si ještě vůbec pamatují, že mají i nějaké přátele...  

8. Experti na lásku

tumblr_miaxzhIz2j1rrzx66o1_500 Když jsou ve vztahu oni, tak nevidí důvod, proč by to nešlo i u vás. Všemožně se vám snaží sehnat nějakou známost a zaplavují vás kecy o dokonalém partnerském soužití. Je jim úplně jedno, že služby dohazovače nevyžadujete a postupně vám tím začnou neskutečně lézt na nervy.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články