8 největších chyb, které ženy dělají při orálním sexu – G.cz
Vyhledávání

8 největších chyb, které ženy dělají při orálním sexu

Ono to vypadá snadně, ale i orální sex může být nepříjemný, nudný, prostě špatný. Provedli jsme výzkum a poradíme, na co si dát bacha.

Gement
Gement 4.12.2015, 01:16

1. Jazyk a rty

giphy gifbay.com

Tvářit se při orálním sexu jako nafukovací panna a nevyužít potenciálu, které nabízejí šikovné rty a jazyk je hřích. Pak se nedivte, že už jedete hodinu, kouknete a partner vám dávno usnul v křesle.

2. Zuby

giphsay giphy.com

Dávejte si na to sakra pozor. Z příjemných chvilek se může během sekundy krvavá lázeň se spoustou křiku, v tom nejhorším případě vám dá muž díky leknutí a šoku kolenem do hlavy. Vy budete mít bouli, on ránu na jednom z nejhorších míst. Na to se totiž nedá dát náplast, víte?

3. Koulovaná

kneading-dough singlemindedwomen.com

Mužská varlata jsou extrémně citlivá, zvlášť na bolest. Jak a proč jsme ostatně řešili v tomhle článku. Jemné doteky jsou fajn, ale některé ženy mají dojem, že potřebují péči, srovnatelnou s hnětením hustého těsta. Většina z nás to alespoň chvilku vydrží, i když u toho vypadáme... takhle:

recall-2 bestforfilm.com

4. Odpočinek

gipafdagahy giphy.com

Pokud si nechcete vykloubit čelist nebo dostat křeč do obličeje, vyplatí se dávat si pravidelné pauzy. Usmějte se, prohrábněte si vlasy a vytáhněte si ty, které vám skončily v ústech.

5. Nahoru, dolů, nahoru, nuda

gasdphy reddit.com

Myslíte si, že monotónní pohyby vaší hlavy budou muže bavit? Některé nezvládají ani to a když už hlavou hýbají, je to sem a tam, pořád a dokola, jako u pomalootáčkového parního stroje. A monotónní pohyby lidi uspávají, že ano.

6. Tahání a stisk

Divily byste se, jak jemný dotyk stačí, aby byl orální sex příjemný. Rozhodně nedoporučujeme styl "ruka drtička" a pokud s rukou chcete pracovat, rozhodně nezkoušejte co nejvíc tahat směrem k partnerovu břichu. Bolí to jako kdyby vám do "hlavičky" někdo praštil hasákem.

7. Oční kontakt

gipadsfhy

Opět vycházíme z osobních zkušeností - stačí přečíst si zkušenosti slavné pražské kurtizány, o kterých jsme psali zde. S očním kontaktem jde vše lépe, pokud alespoň sem tam otevřete oči a kouknete, jak a jestli se to partnerovi líbí, bude to mnohem příjemnější zážitek pro oba.

8. Úplné ticho

E_waveform sunysb.edu

My víme, že se při téhle věci nedá společensky konverzovat o počasí, politice, poezii, aktuálních výstavách postimpresionismu a tak dále. Ale když žena při orálním sexu zamručí a zapřede jako kočička, ty jemné vibrace umí divy. Zkuste to a uvidíte.

Podobné články

Doporučujeme

Další články