8 největších chyb, které můžete během života udělat – G.cz
Vyhledávání

8 největších chyb, které můžete během života udělat

V každé fázi lidského života na nás čeká několik zásadních chyb, kterých se můžeme dopustit.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 2.8.2016, 19:22

Některé chyby se dají snadno napravit, avšak některé mohou být fatální.

1. chyba - batole

Ve fázi batolete na nás číhá jeden zásadní životní milník, od kterého se později bude odvíjet náš budoucí život.

Každé malé batole stojí před otázkou, zda tu železnou vidličku strčí do elektrické zásuvky anebo ne. Rozhodnutí je čistě náhodné.

2. chyba – dítě

Na dítě školou povinné číhá řada rozhodnutí. Takové to stěžejní rozhodnutí se odehrává před základní školou, kde zastaví oprýskaná smradlavá dodávka, z ní vyleze pán s knírkem a erekcí a na pamlsek láká dítě do dodávky, že ho jako hodí domů. Tady se ta chyba přímo nabízí. Pamlsek zadarmo a navíc jízda až domů? Anebo bude dítě v zajetí předsudků, že cizí muži s erekcí v oprýskané dodávce jsou potencionálně nebezpeční? To rozhodnutí si musí každý udělat sám.

3. chyba – dospívání

Tady vždy visí ve vzduchu jedna velká chyba. Dospívající ráno před zrcadlem na obličeji zahlédne malého beďara. Není ještě úplně bílý, ale přesto se ho pokusí vymáčknout. Po deseti minutách úporné snahy, mačkání, škrábání a dlabání z beďara konečně ukápne kapička mazu s krví.

Je to ovšem Pyrrhovo vítězství, neboť z původně nenápadného pupínku je nyní krvavý kráter o velikosti mexického dolaru. Ano, byla to chyba. Velká chyba.

4. chyba – říkal, že mě miluje

Tato chyba se týká pouze žen, neboť muži to tak nemají. Těm je jedno, jestli jim někdo namluví, že je miluje jenom proto, aby je dostal do postele.

„Můj milý deníčku. Byl tak okouzlující. Byl o dvacet let starší a zkušenější. Věděl, o čem je život. Otevřel mi obzory. Do ouška mi šeptal něžná slůvka. Říkal, že se rozvede. Říkal, že mě miluje. Říkal mi čumáčku. Když mě něžně pomiloval ve sklepě, kde mě opřel o trubky, strčil mi ho do zadku a pak se mi udělal do obličeje, věděla jsem, že je to ten pravý. Pak ale odešel a už se neozval. Jsem smutná, můj deníčku.“

5. chyba – neboj, já ho stihnu vytáhnout

Muži: Přehnané sebevědomí se nemusí vyplatit. Nechtěli jste používat kondom a dušovali se, že to dáte. No, nedali jste to. Anebo jste byli tak šikovní, že jste to pokaždé stihli? Tak to je pecka. Škoda, že měla kapavku.

Žena: Říkal, že to stihne. Říkal, že kondom nepotřebujete. Říkal, že jste si souzeni. Teď máte dítě, kapavku a bydlíte sama na ubytovně, bo ten zmetek zmizel.

6. chyba – vysoká škola

Žena: Po maturitě jste šla studovat genderová studia, jelikož jste to považovala za zajímavé a důležité. Teď vám narostl knírek (všem studentům genderových studií po promoci naroste knírek, protože emancipace a tak), děláte v neziskovce za patnáct tisíc hrubýho, žijete s kočkou v garsonce a nejblíže sexu s mužem jste byla, když jste si s kolegyní z práce v genderové neziskovce na záchodě daly ze zoufalství francouzáka (mluvíme o sexu s mužem, neboť kolegyně vypadá jako muž).

Muž: Po maturitě jste šel studovat genderová studia, abyste tam mohl balit holky. Až tam jste zjistil, že studentky genderových studií se balit nedají a ani je balit nechcete. Nikdo je nechce balit. Na přednáškách vás spolužačky mlátily a po promoci jste se oběsil, protože co taky s vámi jiného.

7. chyba – dovolená

Padesátka klepe na dveře, ale vy jste už dvacet let nebyli na pořádné dovolené. Peníze prostě nejsou. Takže nejlepší, co vás napadlo, je půjčit si sto tisíc na dovolenou pro celou rodinu. To je parádní nápad. Až si užijete dovolenou, vrátíte se domů, kde na vás bude před dveřmi již čekat vymahač Boris, který si přišel pro váš prst. Prostě vám ho uřízne a jestliže nezaplatíte dvě stě tisíc do týdne (musíte si číst i ty malá písmenka ve smlouvě), tak se vrátí a uřízne vám nohu.

8. chyba – stařecká demence

Svěřili vám vašeho malého pravnuka na hlídání. Máte ho pohlídat dvě hodiny, než si jeho rodiče zajedou do vedlejšího města na nákup.

Koukáte se na to malé dítě a napadne vás, že musí mít děsný hlad. Inu, upečete mu krůtu, kterou máte v mrazáku. Rozpálíte troubu, otevřete, vložíte do ní krůtu, zavřete a jdete připravovat přílohu. Po nějaké době jdete zkontrolovat dítě. Už dlouho je potichu. Podíváte se do křesílka, kde před chvíli sedělo a místo dítěte sedí v křesílku krůta. Ta mražená krůta, která se měla nyní péct v troubě. Nabízí se samozřejmě otázka. Když je krůta na sedačce místo dítěte, kde je tedy to dítě? K pečenému dítěti podávejte brambory.

A TADY je osm klasických chyb, kterých se muži dopouští na prvním rande.

Podobné články

Doporučujeme

Další články